置顶金天花园,一楼,八小学区
3室2厅1卫 | 92.3㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
车位充足 现房
48
5200元/㎡
置顶太古里小区精装房出售9楼 有电梯,123平方 三室两厅一卫,出售价75万
3室2厅1卫 | 123㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
现房
75
6097元/㎡
生态园小区 电梯房 11楼 107平米 三室两厅简装 价格:51.8万 可以按揭 شىڭتەييۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 11-قەۋەت 107كۇۋادىرات ئۆچ ياتاق ئىككى زال ئاددىي بېزەلگەن ئۆي 518مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 107㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
51.8
4841元/㎡
南湖旁边,中亚悦景湾,119平方 3室 2厅 精装 75.8万 可以贷款 نەنخۇ كۇل بۇيى جۇڭيا يۇجىڭۋەن ئۇلتىراق رايۇنى لىفىتلىك، بىنا 119پىڭپاڭ 3ياتاق 2زاللىق ئىسىل، بىزەلگەن ئۇي 758مىڭغا سېتلدۇ بانكا قەرزى چۇشىدۇ
3室2厅1卫 | 119㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
75.8
6369元/㎡
يېشىلزار ‏‭قارۇتلۇئ‬‏ رايۇن ‏‭نەۋۆت‬‏ قەۋەت،87‏‭ڭاغڭىپ‬‏ 2ياتاق 2زال، ‏‭قىليارىچ‬‏ بېزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 450مىڭ يۈئەنگە كىلىشىپ ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ 绿景花园 2楼,87平米,2室2厅,精装,45万,可按揭。
3室2厅1卫 | 87㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
45
5172元/㎡
10-باشلانغۇچ مەكتەپ تەۋەلىكى كىچىك گۇڭيەن 115كۇۋادىرات 13-قەۋەت 3ياتاق 2زال يېڭىدىن بېزەلگەن ئۆي 560مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز چۈشىدۇ 小公务员小区‬‎ 电梯房13楼115平方米3室2厅 ,精装修‬‎房 56万‬‎出售 ,可以按揭
3室2厅1卫 | 115㎡ | 0年建 |
公务员小区
56
4869元/㎡
新天地5楼62 平米标准户型 1室1厅 卫生间带窗户的房子要出售 29万 شىنتەدى ئولتۇراق رايۇنى 13-باشلانغۇش مەكتەپ تەۋەلىكى 5-قەۋەت62 كۇۋادىرات1 ياتاق تازلىق ئۇيى ئالاھىدە چوڭ دەرىزىسى با جەنۇپ شىمال يۆلنۇشلۇك بۇ ئۆي جىدد 290 مىڭ كىلشىم باھادا سېتىلدۇ
1室1厅1卫 | 62㎡ | 0年建 |
新天地小区
29
4677元/㎡
7-باشلانغۇچ، مەكتەپ، ئۇقۇش، تەۋەلكى شاڭيۈنسى ئولتۇراق رايۇن 85 پىڭفاڭ 2 ياتاق 1 زال 1 تازلىق ئۆيى لىياڭتەيسى با شىجى قۇيدىغان ئايرىم ئۆيى با نەپىس بېزەلگەن ئۆي 370 مىڭغا سېتىلىدۇ، كىلشىم با رەسمىيەتلىرى تۇلۇق، بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ، ,商运司小区三楼两
2室2厅1卫 | 85㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
37
4352元/㎡