扬子房地产经纪有限公司
房源数: 103
16609975141 微信联系
ۋەنفۇجايۇەن 120 پىڭفاڭ 4ياتاق ‏‭نىدڭىي‬‏ بىزلىپ ‏‭مەدائ‬‏ ئولتۇرۇپ ‏‭ناغىمقاب‬‏ چىرايلق ئۆي كىلشىم باھادا 650مىڭغا ‏‭ۇدلىتىس‬‏. 16609975141
4室2厅1卫 | 120㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
65
5416元/㎡
ساقاغۇ 2-ئولتۇراق ‏‭ڭىسۋاگ‬‏ 95پىڭفاڭ ئىككى ‏‭قاتاي‬‏ چىرايلق ئۆي كىلشىم ‏‭اداھاب‬‏ 450مىڭغا ‏‭ۇدلىتىس‬‏. 16609975141
2室2厅1卫 | 95㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
45
4736元/㎡
阳‎‮小明‬‎学,‎‮幼十第‬‎儿园学区房 五一‎‮阳路南‬‎光紫荆花园4楼85㎡,‎‮两室两‬‎厅 出售40万 价‎‮以可格‬‎商量,可以按揭。 ياڭمىڭ باشلانغۇچ،10-تورسو ئۇقۇشتەۋەلىكى زىجىڭ ‏‭نەياۋۇخ‬‏ ئولتۇراق رايون 85كۇۋادىرات 2ياتاقلىق ‏‭ىسىملۇرۇق‬‏ ئوڭ ئۆي ئائىلە ‏‭ىرىلەھىلسەئ‬‏ بىلەن قۇشۇلۇپ 400 مىڭغا ‏‭مىشىلېك‬‏ با
2室2厅1卫 | 85㎡ | 南北通透 | 0年建 |
阳光紫荆花园
绿化率高 低密度 现房
40
4705元/㎡
生态园小区 电‎‮房梯‬‎ 11楼 107平米 三室‎‮简厅两‬‎装 价格:51.8万 可以按揭。 شىڭتەييۈەن ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايۇنى ‏‭كىلتىفىل‬‏ بىنا 11-‏‭تەۋەق‬‏ 107كۇۋادىرات ئۆچ ‏‭قاتاي‬‏ ئىككى زال ‏‭يىددائ‬‏ بېزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 518مىڭغا سېتىلىدۇ ‏‭ىرىلتەيىمسەر‬‏ تولۇق بانكا قەرزى ‏‭اقشىلىق‬‏ بولىدۇ.
3室2厅1卫 | 107㎡ | 南北通透 | 0年建 |
生态园小区
绿化率高 低密度 现房
51.8
4841元/㎡
国际小区 ‎‮房梯电‬‎ 23楼 91‎‮米平‬‎ 两室两厅 精装 价格 44.5万 ‎‮按以可‬‎揭。 گوجى ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايۇنى ‏‭كىلتىفىل‬‏ بىنا 23-‏‭تەۋەق‬‏ 91كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى ‏‭لاز‬‏ چىرايلىق ‏‭نەگلەزېب‬‏ ئۆي 445‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلىدۇ ‏‭ىرىلتەيىمسەر‬‏ تولۇق ‏‭اكناب‬‏ قەرزى قىلىشقا ‏‭ۇدىلوب‬‏.
2室2厅1卫 | 91㎡ | 南北通透 | 0年建 |
东盛源国际社区
绿化率高 低密度 现房
44.5
4890元/㎡
ئالدىن تۆلەش پۇلى يوق[庆祝][庆祝][庆祝] ۋۇيىلۇ ‏‭نەيڭۇخ‬‏ ئولتۇراق 9-قەۋەت 3ياتاق 2‏‭لاز‬‏ ئۆي 480مىڭ ‏‭ەگنەۈي‬‏ كىلىشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلىدۇ بانكا ‏‭زىرەق‬‏ چۈشىدۇ 鸿雁水‎‮高苑景‬‎层9楼,107‎‮室三平‬‎两厅一卫,家具家‎‮齐电‬‎全拎包入住,48万满五唯一,价格‎‮谈以可‬‎。16609975141
3室2厅1卫 | 107㎡ | 南北通透 | 0年建 |
鸿雁水景苑
绿化率高 低密度 现房
48
4485元/㎡
丽景花园小区 120平方 4室2厅 39万 ‎‮量商可‬‎ 可按揭。 لىجىڭخۇايەن يۇقىرى ‏‭تەۋەق‬‏ 120پىڭفاڭ تۆت ياتاق ئىككى مىھمانخانىلىق ‏‭يۆئ‬‏ 390مىڭغا سېتىلىدۇ. ‏‭نەئۈكيەد‬‏ قىلىشقا ‏‭ۇدىلوب‬‏ . 16609975141
4室2厅1卫 | 120㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
39
3250元/㎡
金桥翡‎‮苑翠‬‎5楼110‎‮米平‬‎42万。 جىنچاۋ فىنسىيۇەن شاۋچۇ 5-قەۋەت 110پىڭفاڭ ئۇچ ‏‭قاتاي‬‏ ئىككى ‏‭لاز‬‏ چىرايلىق ‏‭نەگلەزىب‬‏ ئوي 420مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. 16609975141
3室2厅1卫 | 110㎡ | 南北通透 | 0年建 |
金桥翡翠苑
绿化率高 低密度 现房
42
3818元/㎡
微信扫码联系经纪人只要平凡 🌲
联系电话: 16609975141