扬子房地产经纪有限公司
房源数: 92
17699757471 微信联系
水韵天城中层118平米,3室两厅两卫精装。76万可谈可以贷款 شۇيتىيەنچىڭ ئولتۇراق رايون ئوتتۇرا قەۋەت 118كۇۋادىرات 3 ياتاق ئىككى مىھمانخانا 2 تازلىق ئۆيى ياخشى بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 760مىڭ يۇنگە سېتىلىدۇ دەيكۇۋەن قىلغىلى بولىدۇ
3室2厅0卫 | 118㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
76
6440元/㎡
天河新城小区,高层99平方 三室两厅 精装修 53万出售 。 تىيەنخې شىنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىغىتلىك بىنا، 99كۇۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى زاللىق ياخشى بىزەلگەن ئۆي 530مىڭغا سېتىلدۇ
3室2厅0卫 | 99㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
53
5353元/㎡
老公安居家属院 گوڭئەنجۈ ئولتۇراق رايۇنى 2-قەۋەت 98پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال يېڭدىن بېزەلگەن ئۆي بو كىلىشىم باھادا 448مىڭغا زىغىردەك كىلىشىم باھادا سېتىلدۇ خېڭتەي يىچىنىڭ يېنىدىكى ئولتۇراق
3室2厅0卫 | 98㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
448
45714元/㎡
瑞峰高级小区104平方三室一厅 出售价 64万 رۇيفىڭ ئولتۇراق رايون لىفىتلىك بىنا 104كۇۋادىرات،3ياتاق،بىر زاللىق چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي جىددى 640مىڭ يۈئەن گە سېتىلدۇچ
3室1厅0卫 | 104㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
64
6153元/㎡
万福家园小区 电梯房 15楼 74平米 两室两厅 中装 价格38万 可以按揭 ۋەنفۇجايۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 15-قەۋەت 74كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 380مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅0卫 | 74㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
38
5135元/㎡
شىڭگۇۋاڭلىچېڭ ئولتۇراق رايۇنى، 73پىڭغاڭ 2ياتاق ، ئاددىي بېزەلگەن ئۆي 385مىڭ يۈۋەنگە دەيكۈن سېتىلىدۇ 星光丽城小区,74平方2室,简装,38.5万出售,可以贷款
2室2厅0卫 | 73㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
385
52739元/㎡
公务员小区 98平方3室2厅 出售 56.5万 价格可以商量 可以按揭 مەمۇرلار ئولتۇراق رايۇنى لىفىلىك بىنا 98كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 565مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
3室2厅0卫 | 98㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
56.5
5765元/㎡
گوجى ئولتۇراق رايۇنى ئوتتۇرا قەۋەت 85پىڭفاڭ 3ياتاق ئۆي كىلشىم باھادا 520مىڭغا سىتلدۇ
3室2厅0卫 | 85㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
52
6117元/㎡
微信扫码联系经纪人古丽米热扬子房产
联系电话: 17699757471