扬子房地产经纪有限公司
房源数: 37
13779441983 微信联系
新天地小区 1楼,78平方 37 万 شىنتيەندى ئولتۇراق رايونى 1- قەۋەت 78 كۇۋادىرات 2 ياتاق 1 مېھمانخانىلىق چىرايلىق بېزەلگەن ئۇي 370 مىڭغا ئازراق كېلىشىم بىلەن سېتىلىدۇ
2室1厅1卫 | 78㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
37
4743元/㎡
生态园小区 电梯房 11楼 107平米 三室两厅简装 价格:51.8万 可以按揭 شىڭتەييۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 11-قەۋەت 107كۇۋادىرات ئۆچ ياتاق ئىككى زال ئاددىي بېزەلگەن ئۆي 518مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 107㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
51.8
4841元/㎡
万福家园小区 电梯房 12楼 100平米 三室两厅 精装 价格:51.8万 可以按揭 ۋەنفۇ ئولتۇراق رايونى لىفىتلىك بىنا 12-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 480مىڭغا جىددى سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
48
4800元/㎡
国际小区 电梯房 23楼 91平米 两室两厅 精装 价格 44.5万 可以按揭 گوجى ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 23-قەۋەت 91كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 445مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 91㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
44.5
4890元/㎡
惠民小区 4楼 82平方,二室一厅,,36.8万 خۇيىمىن 2-قارارلفتلك4-قەۋەت 82كۇۋادىراتلىق 2ياتاق1مىھمانخانا، چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 368مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ،
2室1厅1卫 | 82㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
36.8
4487元/㎡
杏花苑小区 5楼 73平米 两室两厅 精装 价格 28.5万 可以按揭 شىنخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى 5-قەۋەت 73كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 285مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 73㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
28.5
3904元/㎡
公务员小区2期116平方,3室2厅,带家具家出售价57.5万, 可以贷款, مەمۇرلار ئولتۇراق رايۇنى، پەلەمپەيلىك بىنانىڭ ئالتۇن. قەۋەت، 116 كۇۋادىراتلىق، 3 ياتاق 2 زال، قۇرۇلمىسى بەك ئوڭ تازلىق ئۆينىڭ دېرىزىسى بار. مەزكۇر ئۆي 575مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ، بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ،☎️☎️🦋
3室2厅1卫 | 116㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
57.5
4956元/㎡
3室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
48
4800元/㎡
微信扫码联系经纪人👗依再提古丽👗
联系电话: 13779441983