房源数:
91
套
13209056550
土地
时尚小区电梯房 104平方 三室两厅、精装、46万 شىشاڭ شاۋچۈ لېفىتلىك بىنا 104پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال ياخشى بېزەلگەن 460مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫
|
104㎡
|
0年建
|
时尚小区
46
万
4423元/㎡
杏花苑小区 5楼 73平米 两室两厅 精装 价格 28.5万 可以按揭 شىنخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى 5-قەۋەت 73كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 285مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫
|
73㎡
|
0年建
|
杏花苑
28.5
万
3904元/㎡
飞跃帝都会 23楼105平方3室2厅1卫 出售51万 价格可以商量 可以按揭 فېي يۈ دىدۇ خۇي شىياۋچۈ. 105 پىڭفاڭ. 3 ياتاق2 زال. چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز510 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ
3室2厅1卫
|
105㎡
|
年建
|
市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
51
万
4857元/㎡
金桥名苑底层96平方2室2厅49.5万 جىنچاۋ مىڭيۈەن ئولتۇراق رايونى لىفىتلىك بىنا تۆۋەن قەۋەت 96كۇۋادرات 2ياتاق 2زاللىق ئىسىل بېزەلگەن ئۆي 495مىڭغا سېتىلدۇ ، بانكا قەرىز قىلىشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫
|
96㎡
|
0年建
|
金桥名苑小区
49.5
万
5156元/㎡
金桥翡翠苑 جىنچاۋ فىنسىيۇەن شاۋچۇ 5-قەۋەت 110پىڭفاڭ ئۇچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 420مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫
|
110㎡
|
0年建
|
金桥翡翠苑
42
万
3818元/㎡
鸿雁小区 中层94.11平方 两室两厅 精装 的房子出售43万 خۇڭيەن شىياۋچۈ ئوتتۇرا قەۋەت 94.11پىڭفاڭ 2ياتاق 2مېھمانخانىلىق چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي 430مىڭغا سىتىلىدۇ، بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫
|
94.11㎡
|
0年建
|
鸿雁水景苑
45
万
4781元/㎡
ساقاغۇ 2ئولتۇراق گاۋسىڭ 95پىڭفاڭ ئىككى ياتاق چىرايلق ئۆي كىلشىم باھادا 450مىڭغا سىتىلدۇ
2室2厅1卫
|
95㎡
|
年建
|
市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
45
万
4736元/㎡
خۇڭيەن شاۋچۇي4قەۋەت105پىڭپاڭ ئالاھىدە بىزەلگەن ئۆي520منىڭ كىلىشىم باھادا سىتلدۇ ئۆينى ھەرۋاقىت كۆرگىلى بۇلىدۇ
3室2厅1卫
|
105㎡
|
0年建
|
鸿雁水景苑
52
万
4952元/㎡
首页
1
2
3
4
5
6
7
下一页
尾页
微信扫码联系经纪人
吾古丽尼沙
联系电话:
13209056550