扬子房地产经纪有限公司
房源数: 117
19316803338 微信联系
万福家园4楼94平方3室两厅一卫精装对外出售51万 ۋەنفۇ جىيايۈەن 4-قەۋەت 94كۇۋادىرات 3ياتاق 2زال چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي510مىڭغا سىتىلىدۇ رەسىملىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 94㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
51
5425元/㎡
3号小区 电梯12楼 121方平‬‎三室两厅 ‎简装 52万 ‎可以商量 可以贷款 ‏ 3ئولتۇراق گاۋسىڭ 12‏‭تەۋەق‬‏121كۇۋادرات3ياتاق 2زال 520‏‭ڭىم‬‏ يۇەنگە ‏‭قارزائ‬‏ كىلشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلدۇبانكا قەرىز قىلشقا بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 121㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
52
4297元/㎡
شىنخۇا گوڭيۈ گاۋسىڭ تۆۋەن قەۋەت ئۆي 63پىڭفاڭ ئىككى ياتاق بىر زال ئاشخا مۇنچا ئەسلىھەلىرى تۇلۇق 320مىڭغا سېتىلىدۇ
2室1厅1卫 | 63㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
32
5079元/㎡
生态园小区 电梯房 11楼 107平米 三室两厅简装 价格:51.8万 可以按揭 شىڭتەييۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 11-قەۋەت 107كۇۋادىرات ئۆچ ياتاق ئىككى زال ئاددىي بېزەلگەن ئۆي 518مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 107㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
51.8
4841元/㎡
تىيانشەن ياڭلۇدەن 3-قەۋەت 100كۇۋادىرات 3ياتاق 2زال يېڭى بېزەلگەن ئۆي 475مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز چۈشىدۇ 养路段家属院3楼100كۇۋادىرات 三室两厅精装47.5万 可以按揭
3室2厅1卫 | 100㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
47.5
4750元/㎡
万福家园124平方 四室两厅 精装 67.5万 ۋەنفۇ جىيايۇەن 124كۇۋادىرات 4ياتاق 2زال ئىسىل بىزەلگەن ئۆي 675مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
4室2厅1卫 | 124㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
67.5
5443元/㎡
天河厂62平米 2室1厅 23.5万 可以带款,可以商量 تىيەنخچاڭ ئولتۇراق رايون 62پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن كىنىشكىسى تۇلۇق بانكا قەرز قىلشقا بۇلدىغان ئۆي 235مىڭ يۇەنگە سېتىلىدۇ
2室1厅1卫 | 62㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
23.5
3790元/㎡
مانداق ئەرزان ئۆي بۈگۈن با ئەتە يوق ئالدىن ئازراق پۇل تۆلەپلا سېتىۋالالايسىز [庆祝][庆祝][庆祝]僖源小区3楼,90平,三室两厅,精装,售价39.8万,可按揭。 شىيۈەن ئولتۇراق3-قەۋەت 90كۇۋادىرات 3ياتاق 2 زاللىق ئۆي ئىچىدىكى ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 398 مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. بانك
3室2厅1卫 | 90㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
39.8
4422元/㎡
微信扫码联系经纪人阿瓦古丽
联系电话: 19316803338