扬子房地产经纪有限公司
房源数: 91
13209056550 微信联系
时尚小区电梯房 104平方 三室两厅、精装、46万 شىشاڭ شاۋچۈ لېفىتلىك بىنا 104پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال ياخشى بېزەلگەن 460مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 104㎡ | 0年建 |
时尚小区
46
4423元/㎡
杏花苑小区 5楼 73平米 两室两厅 精装 价格 28.5万 可以按揭 شىنخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى 5-قەۋەت 73كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 285مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 73㎡ | 0年建 |
杏花苑
28.5
3904元/㎡
飞跃帝都会 23楼105平方3室2厅1卫 出售51万 价格可以商量 可以按揭 فېي يۈ دىدۇ خۇي شىياۋچۈ. 105 پىڭفاڭ. 3 ياتاق2 زال. چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز510 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ
3室2厅1卫 | 105㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
51
4857元/㎡
金桥名苑底层96平方2室2厅49.5万 جىنچاۋ مىڭيۈەن ئولتۇراق رايونى لىفىتلىك بىنا تۆۋەن قەۋەت 96كۇۋادرات 2ياتاق 2زاللىق ئىسىل بېزەلگەن ئۆي 495مىڭغا سېتىلدۇ ، بانكا قەرىز قىلىشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 96㎡ | 0年建 |
金桥名苑小区
49.5
5156元/㎡
金桥翡翠苑 جىنچاۋ فىنسىيۇەن شاۋچۇ 5-قەۋەت 110پىڭفاڭ ئۇچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 420مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 110㎡ | 0年建 |
金桥翡翠苑
42
3818元/㎡
鸿雁小区 中层94.11平方 两室两厅 精装 的房子出售43万 خۇڭيەن شىياۋچۈ ئوتتۇرا قەۋەت 94.11پىڭفاڭ 2ياتاق 2مېھمانخانىلىق چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي 430مىڭغا سىتىلىدۇ، بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 94.11㎡ | 0年建 |
鸿雁水景苑
45
4781元/㎡
ساقاغۇ 2ئولتۇراق گاۋسىڭ 95پىڭفاڭ ئىككى ياتاق چىرايلق ئۆي كىلشىم باھادا 450مىڭغا سىتىلدۇ
2室2厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
45
4736元/㎡
خۇڭيەن شاۋچۇي4قەۋەت105پىڭپاڭ ئالاھىدە بىزەلگەن ئۆي520منىڭ كىلىشىم باھادا سىتلدۇ ئۆينى ھەرۋاقىت كۆرگىلى بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 105㎡ | 0年建 |
鸿雁水景苑
52
4952元/㎡
微信扫码联系经纪人吾古丽尼沙
联系电话: 13209056550