扬子房地产经纪有限公司
房源数: 33
18154844447 微信联系
金丝花园 电梯房104平方 3室2厅 带所有家具家电 46万 价格可以商量 可以按揭 جىنسى خۇايۈەن ئولتۇراق رايۇنى نىفەتلىك بىنا 104پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال نورمال بېزەلگەن ئۆي 460مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 104㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足 现房
46
4423元/㎡
瑞峰高级小区104平方三室一厅 出售价 64万 رۇيفىڭ ئولتۇراق رايون لىفىتلىك بىنا 104كۇۋادىرات،3ياتاق،بىر زاللىق چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي جىددى 640مىڭ يۈئەن گە سېتىلدۇچ
3室1厅1卫 | 104㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 车位充足 现房
64
6153元/㎡
3名爵苑1期,98平方3室2厅1卫,58万,可以贷款。 مىنجۆيەن يىچى 98 پىڭفاڭ 3 ياتاق 2 زاللىق ئۆي كىلىشىم باھادا 580 مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 98㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 车位充足 现房
58
5918元/㎡
شىڭگۇۋاڭلىچېڭ ئولتۇراق رايۇنى، 73پىڭغاڭ 2ياتاق ، ئاددىي بېزەلگەن ئۆي 385مىڭ يۈۋەنگە دەيكۈن سېتىلىدۇ 星光丽城小区,74平方2室,简装,38.5万出售,可以贷款
2室1厅1卫 | 74㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 小户型 现房
38.5
5202元/㎡
鸿雁小区 105平方 52万خۇڭيەن شاۋچۇي4قەۋەت105پىڭپاڭ ئالاھىدە بىزەلگەن ئۆي520منىڭ كىلىشىم باھادا سىتلدۇ ئۆينى ھەرۋاقىت كۆرگىلى بۇلىدۇ
2室2厅1卫 | 105㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 现房
52
4952元/㎡
天元阳光丽景3楼 64平 两室两厅 精装 拎包入住 双证齐全 可以按揭 36.5万 سەھەر قۇياش ئولتۇراق64كىۋادرات ئىككى ياتاق ئىككى مېھمانخانا ياخشى بېزەلگەن كىرىپلا ئولتاغدەك ئۆيي 365مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ .
2室2厅1卫 | 64㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 车位充足 小户型 现房
36.5
5703元/㎡
新天地小区 1楼,78平方 37 万 شىنتيەندى ئولتۇراق رايونى 1- قەۋەت 78 كۇۋادىرات 2 ياتاق 1 مېھمانخانىلىق چىرايلىق بېزەلگەن ئۇي 370 مىڭغا ئازراق كېلىشىم بىلەن سېتىلىدۇ
2室1厅1卫 | 78㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 小户型 现房
37
4743元/㎡
يېشىلزار ‏‭قارۇتلۇئ‬‏ رايۇن ‏‭نەۋۆت‬‏ قەۋەت،87‏‭ڭاغڭىپ‬‏ 2ياتاق 2زال، ‏‭قىليارىچ‬‏ بېزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 450مىڭ يۈئەنگە كىلىشىپ ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ 绿景花园 2楼,87平米,2室2厅,精装,45万,可按揭。
2室2厅1卫 | 87㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 车位充足 现房
45
5172元/㎡
微信扫码联系经纪人玛丽
联系电话: 18154844447