房源数:
4
套
18095916969
土地
绿景家园 中层126平方 3室2厅豪装修的房子出售65万可以贷款 يېشىلزار ئولتۇراق رايۇن ئوتتۇرا قەۋەت، 126پىڭفاڭ چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي650 مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ، كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫
|
126㎡
|
年建
|
市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
绿化率高
车位充足
品牌房企
现房
VR看房
65
万
5158元/㎡
3室2厅1卫
|
126㎡
|
年建
|
市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
绿化率高
车位充足
品牌房企
现房
VR看房
65
万
5158元/㎡
7校实验中学***庆祝] 西域乐都 2019年楼房 110平方三室两厅56.8万可以贷款 。 7-باشلانغۇچ ، تەجىربە ئوتتۇرا مەكتەپ تەۋەلىكى شىيۈلېدۇ 2019-يىلنىڭ يېڭى بىنا ، 110پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال ئوماق ئۈيىمىز 568مىڭغا سېتىلىدۇ ، بانكا قەرىز قىلغىلى بولىدۇ .18095916969
3室2厅1卫
|
110㎡
|
年建
|
市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
绿化率高
车位充足
品牌房企
现房
VR看房
56.8
万
5163元/㎡
7校实验中学***[庆祝] 西域乐都 2019年楼房 110平方三室两厅56.8万可以贷款 。 7-باشلانغۇچ ، تەجىربە ئوتتۇرا مەكتەپ تەۋەلىكى شىيۈلېدۇ 2019-يىلنىڭ يېڭى بىنا ، 110پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال ئوماق ئۈيىمىز 568مىڭغا سېتىلىدۇ ، بانكا قەرىز قىلغىلى بولىدۇ .18095916969
3室2厅1卫
|
110㎡
|
年建
|
市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
绿化率高
车位充足
品牌房企
现房
VR看房
56.8
万
5163元/㎡
首页
1
尾页
微信扫码联系经纪人
阿阿
联系电话:
18095916969