扬子房地产经纪有限公司
房源数: 109
16609975141 微信联系
丽景花园‎‮区小‬‎ 120平方 4室2厅 39万 ‎‮量商可‬‎ 可按揭。 لىجىڭخۇايەن يۇقىرى قەۋەت 120‏‭ڭافڭىپ‬‏ تۆت ‏‭قاتاي‬‏ ئىككى ‏‭قىلىناخنامھىم‬‏ ئۆي 390مىڭغا ‏‭ۇدىلىتېس‬‏. دەيكۈئەن قىلىشقا بولىدۇ . 16609975141
4室2厅1卫 | 120㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
39
3250元/㎡
天河新城小区,高层99平方 三室两厅 精装修 53‎‮售出万‬‎ 。 تىيەنخې شىنچىڭ ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايۇنى لىغىتلىك بىنا، 99كۇۋادرات ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ‏‭ىككىئ‬‏ زاللىق ياخشى بىزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 530مىڭغا ‏‭ۇدلىتېس‬‏ 16609975141
3室2厅1卫 | 99㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
53
5353元/㎡
يۈيۈەن شىياۋچۈ 89 ‏‭ڭافڭىپ‬‏ ئىككى ياتاق بىر ‏‭قىللاز‬‏ بولغان ‏‭تەچېپ‬‏ ئۆي560‏‭ڭىم‬‏ يۇەنگە ‏‭مىشلىك‬‏ باھادا ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ 御园小区89平房两室一厅 可以贷款 售56万 ​16609975141
2室2厅1卫 | 89㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
56
6292元/㎡
新天地5楼62 平米标准户型 1室1厅 卫生‎‮带间‬‎窗户的房子要‎‮售出‬‎ 29万 شىنتەدى ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايۇنى 13-باشلانغۇش مەكتەپ ‏‭ىكىلەۋەت‬‏ 5-قەۋەت62 كۇۋادىرات1 ياتاق ‏‭قىلزات‬‏ ئۇيى ‏‭ەدىھالائ‬‏ چوڭ دەرىزىسى ‏‭اب‬‏ جەنۇپ ‏‭لامىش‬‏ يۆلنۇشلۇك بۇ ئۆي ‏‭ددىج‬‏ 290 مىڭ ‏‭مىشلىك‬‏ باھادا ‏‭
1室1厅1卫 | 62㎡ | 南北通透 | 0年建 |
新天地小区
绿化率高 低密度 现房
29
4677元/㎡
江南御B区 二楼 南北户型 127平方 三室两厅两卫 精装 售价 86 万 拎包入住 随时看房 可办理贷款 16609975141
3室2厅1卫 | 127㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
86
6771元/㎡
江南御 125‎‮方平‬‎ 三室两厅两卫 精装 ‎‮修装制定‬‎ 家具齐全 可以按揭 售价86万 可以按揭 جاڭنەييۇ ئولتۇراق رايۇنى ئۇچ ياتاق ‏‭ىككىئ‬‏ زال ئىككى ‏‭قىلزات‬‏ ئۆيى يىڭدىن بېزەلگەن 125پىڭفاڭ 860 ‏‭ڭىم‬‏ يۇەن بانكا ‏‭زرەق‬‏ قىلشقا بۇلدۇ 16609975141
3室2厅1卫 | 125㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
86
6879元/㎡
江南御18楼 94‎‮方平‬‎ 3室2厅,63.5万 可以贷款 كۇچا ‏‭ىڭېي‬‏ شەھەر ‏‭ۈينەنڭاج‬‏ ئولتۇراق رايونى 18- قەۋە94 پىڭفاڭ 3‏‭قاتاي‬‏، 2مېھمانخانا، قۇرۇلمىسى ئوڭ بولغان ‏‭يۆئ‬‏635 سىتىلدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ 16609975141
3室2厅1卫 | 94㎡ | 南北通透 | 年建 | 阿克苏地区 库车
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
63.5
6755元/㎡
僖源小区 中层 47‎‮方平‬‎ 一室一厅 ‎‮装精‬‎ 家具齐全 ‎‮揭按以可‬‎ 售价23.5万 小砍价 شىيۇەن شاۋچۇ ئوتۇرا قەۋەت بىر ‏‭قاتاي‬‏ بىر زال ‏‭قىليارىچ‬‏ بېزەلگەن ئۆي ‏‭مشىلىك‬‏ 47پىڭفاڭ ‏‭اداھاب‬‏ 235 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز ‏‭اقشلىق‬‏ بۇلدۇ 16609975141
1室1厅1卫 | 47㎡ | 南北通透 | 0年建 |
僖源温馨花园
绿化率高 低密度 现房
23.5
5000元/㎡
微信扫码联系经纪人只要平凡 🌲
联系电话: 16609975141