扬子房地产经纪有限公司
房源数: 35
15599775204 微信联系
白金华府小区11楼113平方3室2厅精装的房子出售59万可以商量, بەيجىن خۇافۇ ئولتۇراق رايۇنى113 پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن چىرايلىق ئۆيىمىز كىلشىم باھادا590 مىڭغا سېتىلىدۇ، كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 113㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
59
5221元/㎡
جىنچاۋ ‏‭نەۇيىسيېف‬‏ ئولتۇراق 4- ‏‭تەۋەق‬‏ 101كۇۋادىرات ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ‏‭ىككىئ‬‏ زال ‏‭ىسىملۇرۇق‬‏ ئوڭ ‏‭قىليارىچ‬‏ بىزەلگەن ‏‭ەدزىكاپ‬‏ بىر يۇرۇش ئۆي 485‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلىدۇ بانكا ‏‭زرەق‬‏ قىلىشقا بۇلىدۇ ​15599775204
3室2厅1卫 | 100㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足 小户型
48.5
4850元/㎡
天山路养路段3楼84方 2室2厅,‎精装37万,可以按揭。 تىيانشان ياڭلۇدەن 3-قەۋەت 2ياتاق 2زال 84پىڭفاڭ 370مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ.
2室2厅1卫 | 84㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
37
4404元/㎡
107 پىڭفاڭ 1 قەۋەت ئۇچ ياتاق.ئۆي 400 بەسەم ئالامسىز [呲牙]
3室2厅1卫 | 100㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
40
4000元/㎡
水韵天城中层118平米,3室两厅两卫精装。76万可谈可以贷款 شۇيتىيەنچىڭ ئولتۇراق رايون ئوتتۇرا قەۋەت 118كۇۋادىرات 3 ياتاق ئىككى مىھمانخانا 2 تازلىق ئۆيى ياخشى بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 760مىڭ يۇنگە سېتىلىدۇ دەيكۇۋەن قىلغىلى بولىدۇ
3室2厅1卫 | 118㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
76
6440元/㎡
万福‎‮园家‬‎ 100平方 ‎‮装精‬‎ 三室两厅 家具齐全 ‎‮按以可‬‎揭48.5万 ‏‭نىدلائ‬‏ 10 مىڭ تاپشۇرسىز ‏‭ۇفنەۋ‬‏ جايەن ئولتۇراق ‏‭ىنۇيار‬‏ لىفىتلىك بىنا يۇقىرى ‏‭تەۋەق‬‏ 100پىڭفاڭ 3‏‭قاتاي‬‏ 1زاللىق چىرايلىق ‏‭نەگلەزىب‬‏ ئۆي 485‏‭ڭىم‬‏ كىلىشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلىدۇ ‏‭اكناب‬‏ قەرزى ‏
3室2厅1卫 | 100㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
48.5
4850元/㎡
房子降价了,‎‮售出急着‬‎ 杏花苑小区4楼100‎‮方平‬‎3室2厅1卫1阳台 ,精装修,家具家电齐全,未‎‮住入‬‎,双证齐全,有停车位,支持贷款 48.8万 ‎‮以可时随‬‎看 ‏‭نەياۋۇخنىش‬‏ ئولتۇراق رايۇنى 100‏‭ڭافڭىپ‬‏ 4-قەۋەت 3ياتاق 2زال ‏‭انىشام‬‏ توختىتىش مەيدانى با ‏‭ناغلوب‬‏ چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 488‏‭ڭىم‬‏ يۈەنگە سېتلىد
3室2厅1卫 | 100㎡ | 东南 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
48.8
4880元/㎡
胜利城122.34平方 三室两厅 68.5万 可以贷款,‎‮以可格价‬‎商量 شىڭلىچىڭ ئولتۇراق ‏‭نويار‬‏ 122.34كۇادىرات 3‏‭قاتاي‬‏ 2زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 685‏‭اغڭىم‬‏ كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ‏‭ىنيوئ‬‏ بانكا قەرىز قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 122㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
68.5
5614元/㎡
微信扫码联系经纪人地力努尔·艾则孜
联系电话: 15599775204