扬子房地产经纪有限公司
房源数: 99
13209056550 微信联系
10- باشلانغۇچ مەكتەپ تەۋەلىك[庆祝][庆祝][庆祝][庆祝] كۇچا فەندىيەننىڭ يېنىدىكى ئاق ئالتۇن ئولتۇراق رايۇن لىفىتلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 100كۋادرات 2ياتاق 2 زال چىرايلىق بىزەلگەن بانكا قەرز قىلىشقا بولىدىغان ئۆي 490مىڭ يۈەن سېتىلىدۇ . 百金国际100平方2
2室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
49
4900元/㎡
杏花苑小区 复式楼 168平方 四室两厅两卫 精装 家具齐全 可以按揭 售价98万 可以商量 شىنخۇەيۇەن شاۋچۇ ئىككى قەۋەت ئۆي 4 ياتاق ئىكىكى زال ئىككى تازلىق ئۆيى چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 980 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ باھاسىدا كىلىشكىلى بۇلدۇ
4室2厅2卫 | 168㎡ | 0年建 |
杏花苑
98
5833元/㎡
胜利城122.34平方 三室两厅 68.5万 可以贷款,价格可以商量 شىڭلىچىڭ ئولتۇراق رايون 122.34كۇادىرات 3ياتاق 2زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 685مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ئوينى بانكا قەرىز قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 122.34㎡ | 0年建 |
胜利城小区
68.5
5599元/㎡
万福家园小区 电梯房 15楼 74平米 两室两厅 中装 价格38万 可以按揭 ۋەنفۇجايۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 15-قەۋەت 74كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 380مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
38
5135元/㎡
惠民小区2期高层 5楼79平米 两室两厅简装 价格27.5万 。一次性付款。 خۇيمىن 2- ئولتۇراق لىفىتلىك بىنا 5-قەۋەت 79كۇۋادرات ئىككى ياتاق بىر زال تازىلىق ئۈينىڭ دەرىزىسى با ئاددى بىزەلگەن ئۆي 275 مىڭ يۈەنگە كىلشىم باھادا نەق سېتىلىدۇ. MR
2室2厅1卫 | 79㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
27.5
3481元/㎡
水韵天城中层118平米,3室两厅两卫精装。76万可谈可以贷款 شۇيتىيەنچىڭ ئولتۇراق رايون ئوتتۇرا قەۋەت 118كۇۋادىرات 3 ياتاق ئىككى مىھمانخانا 2 تازلىق ئۆيى ياخشى بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 760مىڭ يۇنگە سېتىلىدۇ دەيكۇۋەن قىلغىلى بولىدۇ
3室2厅1卫 | 118㎡ | 0年建 |
水韵天城
76
6440元/㎡
(东大门)电力公‎区小司‬‎1楼108平‎一室三方‬‎厅,33.8万,‎款贷可‬‎ توك ئىدارىسى ئاىلىلىكلەر ‏‭ىسوروق‬‏ . 1 قەۋەت 108 كۋادرات . 3 ياتاق 2 زال ‏‭قىليارىچ‬‏، بېزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 338 مىڭغا ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ .بانكا ‏‭ىزرەق‬‏ قىلىشقا بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
33.8
3129元/㎡
شىنخۇا گوڭيۈ گاۋسىڭ تۆۋەن قەۋەت ئۆي 63پىڭفاڭ ئىككى ياتاق بىر زال ئاشخا مۇنچا ئەسلىھەلىرى تۇلۇق 310مىڭغا سېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 63㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
31
4920元/㎡
微信扫码联系经纪人吾古丽尼沙
联系电话: 13209056550