乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  星光丽城小区1楼100平米,三室一厅,证齐全,售价52.5万 可以按揭。 شىڭگۇاڭ لىچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 1-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي525مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. 18109977627
星光丽城小区1楼100平米,三室一厅,证齐全,售价52.5万 可以按揭。 شىڭگۇاڭ لىچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 1-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي525مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. 18109977627
绿化率高 低密度 车位充足
3825人浏览 关注
52.5 5250元/平米
3室1厅
户型
100平米
面积
西北
朝向
小区 星光丽城
地址 阿克苏地区库车市乌恰镇皮浪村-萨喀古村公路Y656
房源信息
更新:2026-04-15
楼层: 底楼/12层
电梯: 有电梯
装修:精装修
用途:住宅
产权:70年
房源描述