乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  天山一期4楼95平方3室两厅,新装修,,带家具电视带地下室43万个承担各的费用,随时可以看 可以按揭 合 تەڭىرتاغ 1-ئۇلتۇراق 4-قەۋەت 95كۇۋادىرات 3ياتاق 2مىھمانخانا نۇرمال جاڭشۇ با چىرايلىق كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي430مىڭغا سېتىلىدۇ
天山一期4楼95平方3室两厅,新装修,,带家具电视带地下室43万个承担各的费用,随时可以看 可以按揭 合 تەڭىرتاغ 1-ئۇلتۇراق 4-قەۋەت 95كۇۋادىرات 3ياتاق 2مىھمانخانا نۇرمال جاڭشۇ با چىرايلىق كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي430مىڭغا سېتىلىدۇ
16501人浏览 关注
43 4526元/平米
3室2厅1卫
户型
95平米
面积
小区 天山一期4楼95平方3室两厅,新装修,,带家具电视带地下室43万个承担各的费用,随时可以看 可以按揭 合 تەڭىرتاغ 1-ئۇلتۇراق 4-قەۋەت 95كۇۋادىرات 3ياتاق 2مىھمانخانا نۇرمال جاڭشۇ با چىرايلىق كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي430مىڭغا سېتىلىدۇ
地址 阿克苏地区库车市新城街道文化中路
房源信息
更新:2026-04-16
房源描述