乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  国税局 家属院4楼 112‎‮方平‬‎ 3室2厅 ‎‮修装精‬‎39.8万 ‎‮以可‬‎贷款 دۆلەتلىك باش ‏‭رەلكىلىلىائ‬‏ قوروسى . ‏‭ىچنىتۆت‬‏ قەۋەت . ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ، ‏‭ىككىئ‬‏ مېھمانخانا . ‏‭قىليارىچ‬‏ بىر ‏‭شۈرۈي‬‏ ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قوشۇلۇپ . 398مىڭ يۈەنگە ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ دەيكۈئەن قىلىشقا ‏
国税局 家属院4楼 112‎‮方平‬‎ 3室2厅 ‎‮修装精‬‎39.8万 ‎‮以可‬‎贷款 دۆلەتلىك باش ‏‭رەلكىلىلىائ‬‏ قوروسى . ‏‭ىچنىتۆت‬‏ قەۋەت . ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ، ‏‭ىككىئ‬‏ مېھمانخانا . ‏‭قىليارىچ‬‏ بىر ‏‭شۈرۈي‬‏ ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قوشۇلۇپ . 398مىڭ يۈەنگە ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ دەيكۈئەن قىلىشقا ‏
17327人浏览 关注
39.8 3553元/平米
3室1卫
户型
112平米
面积
小区 国税局 家属院4楼 112‎‮方平‬‎ 3室2厅 ‎‮修装精‬‎39.8万 ‎‮以可‬‎贷款 دۆلەتلىك باش ‏‭رەلكىلىلىائ‬‏ قوروسى . ‏‭ىچنىتۆت‬‏ قەۋەت . ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ، ‏‭ىككىئ‬‏ مېھمانخانا . ‏‭قىليارىچ‬‏ بىر ‏‭شۈرۈي‬‏ ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قوشۇلۇپ . 398مىڭ يۈەنگە ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ دەيكۈئەن قىلىشقا ‏
地址 阿克苏地区库车市新城街道文化中路
房源信息
更新:2026-04-18
房源描述
国税局 家属院4楼 112‎‮方平‬‎ 3室2厅 ‎‮修装精‬‎39.8万 ‎‮以可‬‎贷款 دۆلەتلىك باش ‏‭رەلكىلىلىائ‬‏ قوروسى . ‏‭ىچنىتۆت‬‏ قەۋەت . ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ، ‏‭ىككىئ‬‏ مېھمانخانا . ‏‭قىليارىچ‬‏ بىر ‏‭شۈرۈي‬‏ ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قوشۇلۇپ . 398مىڭ يۈەنگە ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ دەيكۈئەن قىلىشقا ‏‭ۇدىلوب‬‏ .