乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  时尚小区3楼84平方两室一厅精装房子出售42万可以贷款 شىشاڭ شاۋچۈ 3 قەۋەت 84 پىڭفاڭ 2 ياتاق 1 زاللىق ئۆي كىلىشىم باھادا 420 مىڭغا سېتىلىدۇ
时尚小区3楼84平方两室一厅精装房子出售42万可以贷款 شىشاڭ شاۋچۈ 3 قەۋەت 84 پىڭفاڭ 2 ياتاق 1 زاللىق ئۆي كىلىشىم باھادا 420 مىڭغا سېتىلىدۇ
18032人浏览 关注
42 5000元/平米
2室2厅1卫
户型
84平米
面积
小区 时尚小区3楼84平方两室一厅精装房子出售42万可以贷款 شىشاڭ شاۋچۈ 3 قەۋەت 84 پىڭفاڭ 2 ياتاق 1 زاللىق ئۆي كىلىشىم باھادا 420 مىڭغا سېتىلىدۇ
地址 阿克苏地区库车市新城街道文化中路
房源信息
更新:2026-04-15
房源描述