乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  东大门3号小区 电梯楼 中层85.43平方米 2室2厅 精装修 可以按揭 41.5万 دوڭدامىر 3-ئولتۇراق لىفىتلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 85.43كۇۋادىراتلىق 2ياتاق 2زاللىق چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ جىددىي415 مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
东大门3号小区 电梯楼 中层85.43平方米 2室2厅 精装修 可以按揭 41.5万 دوڭدامىر 3-ئولتۇراق لىفىتلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 85.43كۇۋادىراتلىق 2ياتاق 2زاللىق چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ جىددىي415 مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
7635人浏览 关注
41.5 4857元/平米
2室2厅1卫
户型
85.43平米
面积
小区 东大门3号。
商圈 新城区
地址 阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
房源信息
更新:2026-04-20
房源描述