乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  胜利城122.34平方 三室两厅 68.5万 可以贷款,‎‮以可格价‬‎商量 شىڭلىچىڭ ئولتۇراق ‏‭نويار‬‏ 122.34كۇادىرات 3‏‭قاتاي‬‏ 2زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 685‏‭اغڭىم‬‏ كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ‏‭ىنيوئ‬‏ بانكا قەرىز قىلىشقا بولىدۇ
胜利城122.34平方 三室两厅 68.5万 可以贷款,‎‮以可格价‬‎商量 شىڭلىچىڭ ئولتۇراق ‏‭نويار‬‏ 122.34كۇادىرات 3‏‭قاتاي‬‏ 2زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 685‏‭اغڭىم‬‏ كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ‏‭ىنيوئ‬‏ بانكا قەرىز قىلىشقا بولىدۇ
绿化率高 低密度 车位充足
36人浏览 关注
68.5 5614元/平米
3室2厅1卫
户型
122平米
面积
南北通透
朝向
小区 胜利成
商圈 新城区
地址 阿克苏地区库车市新城街道文化东路
房源信息
更新:2026-05-12
电梯: 有电梯
装修:精装修
用途:住宅
产权:70年
房源描述