乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  万福家园100平方3室1厅毛坯房41万,可以按揭 ۋەن فۇ جايۈۋەن لىفىتلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 100پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق قارا سۇۋاق ئۆي 410مىڭغا جىددىي نەق سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بۇلدۇ
万福家园100平方3室1厅毛坯房41万,可以按揭 ۋەن فۇ جايۈۋەن لىفىتلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 100پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق قارا سۇۋاق ئۆي 410مىڭغا جىددىي نەق سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بۇلدۇ
94人浏览 关注
41 4100元/平米
3室2厅1卫
户型
100平米
面积
小区 万福家园
地址 阿克苏地区库车市新城街道五一南路
房源信息
更新:2026-05-14
房源描述