乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  时尚小区 2室2厅1卫 88平方 中装 37 万元 可以商量 可以按揭 مودا ئولتۇراق رايونى پەشتاقلىق بىنا يۇقىرى قەۋەت 2ياتاق 2مېھمانخانا 1تازلىق ئۆيى بار قۇرۇلمىسى ئوڭ نورمال بېزەلگەن ئۆيىمىز 370مىڭغا سېتىلىدۇ كىلىشىم بار بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
时尚小区 2室2厅1卫 88平方 中装 37 万元 可以商量 可以按揭 مودا ئولتۇراق رايونى پەشتاقلىق بىنا يۇقىرى قەۋەت 2ياتاق 2مېھمانخانا 1تازلىق ئۆيى بار قۇرۇلمىسى ئوڭ نورمال بېزەلگەن ئۆيىمىز 370مىڭغا سېتىلىدۇ كىلىشىم بار بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
5216人浏览 关注
37 4204元/平米
2室2厅1卫
户型
88平米
面积
小区 时尚小区。
商圈 新城区
地址 阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
房源信息
更新:2026-04-21
房源描述