乌鲁木齐市
首页  >  二手房  >  公务员小区3楼132平方3室两厅59.9万可以按揭 مەمۇرلار ئولتۇراق 3قەۋەت 132 كۇۋادىرات 3ياتاق 2زاللىق ئۆي 599 مىڭ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
公务员小区3楼132平方3室两厅59.9万可以按揭 مەمۇرلار ئولتۇراق 3قەۋەت 132 كۇۋادىرات 3ياتاق 2زاللىق ئۆي 599 مىڭ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
4053人浏览 关注
59.9 4537元/平米
3室2厅1卫
户型
132平米
面积
商圈 新城区
地址
房源信息
更新:2026-04-21
年代:0
房源描述