乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  🏚🏚 二号小区100平米三室一厅精装51万 2-ئولتۇراق قەۋەتلىك بىنا تۆۋەن قەۋەت 100 كۋادرات 3 ياتاق 2 مېھمانخانا ياۋروپاچە ئۇسلۇبتا بېزىلىپ تېخى ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان ئۆي 510مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ .
🏚🏚 二号小区100平米三室一厅精装51万 2-ئولتۇراق قەۋەتلىك بىنا تۆۋەن قەۋەت 100 كۋادرات 3 ياتاق 2 مېھمانخانا ياۋروپاچە ئۇسلۇبتا بېزىلىپ تېخى ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان ئۆي 510مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ .
1656人浏览 关注
51 5100元/平米
3室1厅1卫
户型
100平米
面积
小区 2号小区。
商圈 新城区
地址 阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
房源信息
更新:2026-05-12
房源描述