乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  出售:🏠 白金华府,一室一厅,57平,精装修,未入住,家具家电齐全,拎包入住
出售:🏠 白金华府,一室一厅,57平,精装修,未入住,家具家电齐全,拎包入住
522人浏览 关注
33 5789元/平米
1室1厅
户型
57平米
面积
小区 白金华府
地址 阿克苏地区库车市天山路东54号
房源信息
更新:2026-05-14
房源描述
出售:🏠 白金华府,一室一厅,57平,精装修,未入住,家具家电齐全,拎包入住,学区房,电梯房,报价33万,看房电话:15292324203 ​بەيجىن خۇافۇ ئولتۇراق رايۇنىدىن كۆلىمى 57 كىۋادىرات بىر ياتاق بىر مىھمانخانىسى بار ئائىلە ئۈسكۈنىلىرى تۇلۇق بولغان نەپىس بىزەلگەن ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان، لىفىتلىك بىنادىن ئۆي سېتىلىدۇ ئېھتىياجى بارلار ئالاقىلاشساڭلار بۇلىدۇ