乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  3号小区 电梯12楼 121方平‬‎三室两厅 ‎简装 52万 ‎可以商量 可以贷款 ‏ 3ئولتۇراق گاۋسىڭ 12‏‭تەۋەق‬‏121كۇۋادرات3ياتاق 2زال 520‏‭ڭىم‬‏ يۇەنگە ‏‭قارزائ‬‏ كىلشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلدۇبانكا قەرىز قىلشقا بۇلدۇ
3号小区 电梯12楼 121方平‬‎三室两厅 ‎简装 52万 ‎可以商量 可以贷款 ‏ 3ئولتۇراق گاۋسىڭ 12‏‭تەۋەق‬‏121كۇۋادرات3ياتاق 2زال 520‏‭ڭىم‬‏ يۇەنگە ‏‭قارزائ‬‏ كىلشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلدۇبانكا قەرىز قىلشقا بۇلدۇ
绿化率高 车位充足 小户型
216人浏览 关注
52 4297元/平米
3室2厅1卫
户型
121平米
面积
西北
朝向
小区 时尚小区
地址 阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
房源信息
更新:2026-05-13
楼层: 中楼层/17层
电梯: 有电梯
装修:普通装修
用途:公寓
产权:70年
房源描述