录‎园花景
32人浏览 关注
34 3777元/平米
2室2厅1卫
户型
90平米
面积
小区 录‎园花景
商圈 新城区
地址 阿克苏地区库车市天山路东54号
房源信息
更新:2026-05-14
楼层: 中楼层/6层
电梯: 无电梯
装修:精装修
用途:住宅
产权:70年
房源描述
يېشلزار ئولتۇراق رايۇنى 5-قەۋىت 90كۇۋادارت 2ياتاق 2زال ئۆي 340مىڭ، دەيكەنگە چۈشدۇ 录‎园花景‬‎ 步梯5楼90.56平2室2厅 34万‎以可‬‎袋款