乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  天河新城小区,高层99平方 三室两厅 精装修 53万出售 。 تىيەنخې شىنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىغىتلىك بىنا، 99كۇۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى زاللىق ياخشى بىزەلگەن ئۆي 530مىڭغا سېتىلدۇ
天河新城小区,高层99平方 三室两厅 精装修 53万出售 。 تىيەنخې شىنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىغىتلىك بىنا، 99كۇۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى زاللىق ياخشى بىزەلگەن ئۆي 530مىڭغا سېتىلدۇ
159人浏览 关注
53 5353元/平米
3室2厅1卫
户型
99平米
面积
小区 天河新城。
商圈 南湖
地址 阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
房源信息
更新:2026-05-14
房源描述