更多条件 向上收起
锦绣名城小区 99平方 三室一厅 新装修未入住 53.5万 可谈 可以贷款 جىنشىيۇ مىڭچېڭ ئولتۇراق رايۇنى 99كىۋادىرات 3ياتاق 1زال يىڭى بېزەلگەن ئۆي 535مىڭ يۈئەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىزگە چۈشدۇ.
3室1厅1卫 | 99㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
53.5
5404元/㎡
老公安局,库车宾馆家属院 78平米3室1厅中装25万可以贷款, كونا گوڭئەنجۈ،كۇچابىڭگۇەن ئائىلىكلەر قوروسى 78كۇادىرات 3ياتاق 1زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 250مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ئوينى بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 78㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企
25
3205元/㎡
15مىڭ شوۋفۇلۇق ئۆي شاش تۇرۇڭلا دوڭچېڭ تەۋەلىك 3-ئوتتۇر 13-باشلانغۇچ مەكتەپنىڭ قېشىدىكى لىجىڭ ئولتۇراق رايۇنى 2- قەۋەت 108پىڭفاڭ 3 ياتاق 2 زال ياخشى بېزەلگەن ئۆي 455مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلدۇ بانكا قەرزىگە بۇلىدۇ ئۆي مىماسو ھەرۋاقىت كۆرۈشكە بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
45.5
4212元/㎡
地税局家属院 112平方3室2厅1卫 出售40万价格可以商量 可以按揭 دۆلەت باج ئىدارئاىلىلىكلەر قورۇسى. 112 پىڭفاڭ3 ياتاق2 سال كېلىشىم باھاد400 سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ.
3室2厅1卫 | 112㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企
40
3571元/㎡
3室2厅1卫 | 106㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企
45.5
4292元/㎡
新天地 4楼 110.03平方 三室两厅一卫 家具家电齐全 有地下室 45万 地暖 可商量 可按揭 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى4-قەۋەت 110.03پىڭفاڭ 3ياتاق2 زاللىق ئۇي 450مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز قىلىشقا بۇلدۇ،
3室2厅1卫 | 110.03㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
45
4089元/㎡
1-ئولتۇراق رايۇن 104كوۋادرات 3‏‭قاتاي‬‏ 1زال 3-قەۋەت ‏‭قىليارىچ‬‏ ئۆي440‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلدۇ ‏‭اكناب‬‏ قەرزگە ‏‭ۇدىشۈچ‬‏ 1号小区104平米3楼的3室1厅44万,可以贷款
3室1厅1卫 | 104㎡ | 东北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
44
4230元/㎡
🏠出售: 华鑫雅居,两室两厅一卫,面积87.03平,电梯房,报价60万,家具家电齐全,拎包入住
2室2厅0卫 | 87.03㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
60
6894元/㎡