更多条件 向上收起
新天地步梯5楼两室两厅75.4平方,出售30万,诚心要还可以谈
2室2厅0卫 | 75.4㎡ | 0年建 |
新天地小区
30
3978元/㎡
金天花园 80平方2室2厅1卫 出售35.5万价格可以商量 可以按揭 جىن تيەن، خۇئا يۈئەن80پىڭفاڭ.2 ياتاق2 زال نورمال بېزەلگەن ئۆيىمىز 355 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ.
2室2厅1卫 | 80㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
35.5
4437元/㎡
政府小区 97平方3室2厅 出售50.5万 价格可以商量 可以按揭 ھۆكۈمەتلىكلەر ئاىلە قورۇسى97 پىڭفاڭ3 ياتاق2 زادى چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز؟ 505 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرزگىمۇ بولىدۇ
3室2厅1卫 | 97㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
50.5
5206元/㎡
金福大厦 100.01平方 3室2厅46万 可以商量 可以按揭 جىنفۇداسانىفىتلىك بىنا قەۋەت 100.01پىڭفاڭ 3ياتاق 2مىھىمانخا ئالاھىدە ئۇتىتۇراھال بىزىلىگەن ئۇي 460مىڭىغا سىتلىدۇ دەيىكىۋەن قىلشىقا بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 100.01㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
46
4599元/㎡
جىيەنكاڭ مىڭيۈەن 126پىڭفاڭ 3ياتاق 2زاللىق جەنۇپ شىمال يۆنىلىشىدىكى يېڭىدىن زامانىۋى ئۇسلۇپتا بېزىلىپ ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان بۇ چىرايلىق ئۆيىمىز 660مىڭغا سېتىلىدۇ، ئاۋال شوۋفۇسىنى تۆلەپ كېنىشكىسى چىققاندا دەيكۈەن قىلىۋالسا بولىدۇ. MR
3室2厅1卫 | 126㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
66
5238元/㎡
جەڭكاڭ مىڭيەن 8-قەۋەت 100 پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق بىر زال،تازلىق ئۆيىنىڭ دېرىزىسى بار،490مىڭغاكىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ، دەيكەن قىلشقا بولىدۇ.MR
3室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
49
4900元/㎡
绿景花园 90.56平米 2室2厅中装36.5万可以按揭, يېشىلزار ئولتۇراق رايون 90.56كۇادىرات 2ياتاق 2زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 365مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ئوينى بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 90.56㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
36.5
4030元/㎡
جىيەنكاڭ مىڭيۈەن 126پىڭفاڭ 3ياتاق 2زاللىق جەنۇپ شىمال يۆنىلىشىدىكى يېڭىدىن زامانىۋى ئۇسلۇپتا بېزىلىپ ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان بۇ چىرايلىق ئۆيىمىز 660مىڭغا سېتىلىدۇ، ئاۋال شوۋفۇسىنى تۆلەپ كېنىشكىسى چىققاندا دەيكۈەن قىلىۋالسا بولىدۇ.
3室2厅0卫 | 126㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道长江路
绿化率高 低密度 车位充足
660
52380元/㎡