更多条件 向上收起
东湖印象 中层 88平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭67万 دوڭخۇ يىنشاڭ 88پى ئوتتۇرا قەۋەت ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 670 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
67
7613元/㎡
公安局家属院 95平米,三室两厅一卫,精装,36万 可以商量 گوڭئەنجۈ ئائىللىكلە قوروسى 95 پىڭفاڭ 3 ياتاق 2 زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 360 مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
36
3789元/㎡
تىيەنخې شىنچىڭ ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايون 14-قەۋەت 74پىڭفاڭ ئىككى ياتاق بىر زاللىق يېڭىدىن بىزەلگەن ئۆي 405مىڭ ‏‭ەگنەۈي‬‏ كىلشىم باھادا ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ بانكا قەرزىگە ‏‭ۇدىشۈچ‬‏ 天河新城 14楼 两室一厅 74‎方平‬‎40.5万 可以贷款
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
40.5
5472元/㎡
新天地小区82平方,步梯2楼 两室两厅 出售价35万 价格还可以谈
2室2厅1卫 | 82㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天河路
35
4268元/㎡
新天地小区三室两厅5楼110平方 户型方正 卖46万
3室2厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天河路
46
4181元/㎡
ئىقتىساسلىقلا ئولتۇراق رايون 8 قەۋەت 93 پىڭفاڭ 3 ياتاق 2 زال 2 تازىلىق ئۈيى با ئۆي كىلىشىم باھادا 520 مىڭغاسېتىلىدۇ - 智慧青年城A区 ,8楼 ,93平米,三室两厅两卫 ,52万 ,可按揭。
3室2厅1卫 | 93㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
52
5591元/㎡
老公安局家属院95平房屋出售
3室2厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市伊西哈拉镇友谊北路 
面议
金磁花园 92平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭 售价38万 جىنىسى خۇەيۇەن شاۋچۇ 92 پىڭفاڭ ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 380 مىغڭا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 92㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
38
4130元/㎡