鑫淼步梯四楼
2室2厅1卫 | 74.12㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
32
4317元/㎡
杏花苑小区 5楼 73平米 两室两厅 精装 价格 30.5万 可以按揭 شىنخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى 5-قەۋەت 73كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 305مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 73㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
30.5
4178元/㎡
香林华府高层126平 三室毛胚房 出售价62 万 南湖稀少房源 可商量 可按揭شىياڭلىن خۇافۇ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا123كۇۋادىرات مىتىرلىق ئۈچ ياتاقلىق قار سۇۋاق ئۆ620مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ.
3室2厅1卫 | 126㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
62
4920元/㎡
جەڭكاڭ مىڭيەن 8-قەۋەت 100 پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق بىر زال،تازلىق ئۆيىنىڭ دېرىزىسى بار،490مىڭغا سېتىلىدۇ، دەيكەن قىلشقا بولىدۇ.
3室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
49
4900元/㎡
五一南路 国际社区23楼 92平方 两室两厅 报价46.8万 可以随时看房 ۋۇيىنەنلۇ گوجى شېچۈ ئولتۇراق رايونى لىفىتلىك بىنا يۇقىرىراق قەۋەت 92 كۋادرات مېتىر ئىككى ياتاق ئىككى زالىق نەپىس بېزەلگەن پاكىز ئۆي 468مىڭ يۈئەنگە كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. ئاچقۇچ يانپاشتا ئۆينى ھەر ۋاقىت كۆرۈش
2室2厅1卫 | 92㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
46.8
5086元/㎡
东湖印象 中层 88平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭67万 دوڭخۇ يىنشاڭ 88پى ئوتتۇرا قەۋەت ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 670 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
67
7613元/㎡
新天地小区
2室2厅1卫 | 87㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市
41
4712元/㎡
新天地步梯5楼两室两厅75.4平方,出售30万,诚心要还可以谈
2室2厅1卫 | 75.4㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天河路
30
3978元/㎡