更多条件 向上收起
新天地 4楼 110.03平方 三室两厅一卫 家具家电齐全 有地下室 45万 地暖 可商量 可按揭 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى4-قەۋەت 110.03پىڭفاڭ 3ياتاق2 زاللىق ئۇي 450مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز قىلىشقا بۇلدۇ،
3室2厅1卫 | 110.3㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道长江路
绿化率高 低密度 车位充足
45
4079元/㎡
出售
3室1厅1卫 | 98㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
52.5
5357元/㎡
锦绣名城小区 99平方 三室一厅 新装修未入住 53.5万 可谈 可以按揭 جىنشىيۇ مىڭچېڭ ئولتۇراق رايۇنى 99كىۋادىرات 3ياتاق 1زال يىڭى بېزەلگەن ئۆي 535مىڭ يۈئەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىزگە چۈشدۇ.
3室1厅1卫 | 99㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
53.5
5404元/㎡
健康名苑小区 10楼 73平米 两室一厅 精装 价格 39.5万 جەنكاڭ مىڭيۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 10-قەۋەت 73كۇۋادىرات ئىككى ياتاق بىر زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 395مىڭغا سېتىلىدۇ
2室1厅1卫 | 73㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
39.5
5410元/㎡
金天花园小区 中层 98平米 三室两厅 中装 价格 39万 可以按揭 جىنتىيەن گۈللىگى ئولتۇراق رايۇنى ئوتتۇرا قەۋەت 98كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 390مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 98㎡ | 0年建 |
金天花园
39
3979元/㎡
华鑫雅居 两室两厅 87.03平方 位置好 小区环境好
2室2厅0卫 | 87.03㎡ | 0年建 | 库车市 市区
华鑫雅居 阿克苏地区库车市天山路东54号
面议
水韵天城 一楼带花园 122平 四室两厅一卫 精装 证件齐全 可以按揭
4室2厅1卫 | 122㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
面议
新天地小区5楼 99.5平米 3室2厅 简装39.8万 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايونى 5 قەۋەت 99.5 پىڭفاڭ 3 ياتاق 2 زال ئاددىي بېزەلگەن ئۆي 398 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ .
3室2厅1卫 | 99.5㎡ | 0年建 |
新天地小区
39.8
3999元/㎡