更多条件 向上收起
荷花苑小区 电梯房 5楼 110平米 三室两厅 简装价格 47万 可以按揭 خېخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 5-قەۋەت 110كۇۋادىرات ئۆچ ياتاق ئىككى نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 470 مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
47
4272元/㎡
星光丽城小区1楼100平米,三室一厅,,售价52.5万 可以按揭。 شىڭگۇاڭ لىچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 1-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي525مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. MR
3室1厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
52.5
5250元/㎡
丽景花园 113平方 3室2厅 36万 可以按揭 لىجىڭ گۈللۈكى ئولتۇراق رايونى، قەۋەت 3ياتاق 2 زال چىرايلىق ئۆيىمىز 360 مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ، كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 113㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
36
3185元/㎡
新金桥小区电梯房5楼107平方三室一厅精装,家电出售62万可以按揭联系电话شىنجىنچياۋ ئولتۇراق رايونىدىكى لىفىتلىق ئۆي 5-قەۋەت 107 كۋادرات مېتىرلىق ئۈچ ياتاق بىر زاللىق ئېسىل بېزەلگەن، ئائىلە ئېلېكتر سايمانلىرى كىنىشكىسى تولۇق 620 مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ
3室1厅1卫 | 107㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
62
5794元/㎡
鑫淼小区 108平方39万 كۇچا فەندىيەننىڭ ئارقا تەرىپى 11-باشلانغۇچ 7-ئوتتۇرا مەكتەپ تەۋەلىكى شىنمىياۋ ئولتۇراق رايۇنى 108فىڭفاڭ قۇرۇلمىسى ناھايىتى ئوڭ. دەيكۈئەن قىلىشقا بولىدۇ. پۇلىسى390مىڭ كىلىشكىلى بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
39
3611元/㎡
东湖印象 中层 88平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭67万 دوڭخۇ يىنشاڭ 88پى ئوتتۇرا قەۋەت ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 670 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
67
7613元/㎡
水韵天成 118平 3室2厅 75万 可商量 可按揭
3室2厅1卫 | 118㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
75
6355元/㎡
大巴扎 تۇنۇردىن چىقتى دابازا ئولتۇراق 111كۇۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال فىرانسىيە ئۇسلۇپتا بېزەلگەن ئۆي 545مىڭ سېتىلىدۇ بانكا قەرىزى قىلىشقا بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 111㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
54.5
4909元/㎡