胜利城
3室2厅1卫 | 122.34㎡ | 朝南 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
68.5
5599元/㎡
太古里小区精装房出售9楼 有电梯,123平方 三室两厅一卫,出售价75万
3室2厅1卫 | 123㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
75
6097元/㎡
出售 胜利城小区电梯精装三室两厅122.34平 中间楼层 八小学区房 售价68.5万 价格可聊
3室2厅1卫 | 122.34㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
绿化率高 车位充足 品牌房企 小户型 现房 花园洋房 VR看房 优惠楼盘
68.5
5599元/㎡
金天花园小区 1楼 80平米 两室两厅 精装 价格:37万 可以按揭 学区房 第八小学,第七小学,实验中学 جىنتىيەن گۈللىگى ئولتۇراق رايۇنى 1-قەۋەت 80كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 370مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ مەكتەپ تەۋەل
2室2厅0卫 | 80㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 低密度 车位充足
37
4625元/㎡
新天地小区6楼 步梯 73平方 两室一厅一卫 出售价28万 满五唯一
2室2厅1卫 | 73㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道天山中路G314
28
3835元/㎡
万福家园4楼94平方3室两厅一卫精装对外出售51万 ۋەنفۇ جىيايۈەن 4-قەۋەت 94كۇۋادىرات 3ياتاق 2زال چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي510مىڭغا سىتىلىدۇ رەسىملىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 94㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
51
5425元/㎡
金兹花园6楼98平方三室两厅精装98平方34.8万
3室2厅1卫 | 98㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路
34.8
3551元/㎡
天元阳光丽景3楼 64平 两室两厅 精装 拎包入住 双证齐全 可以按揭 36.5万 سەھەر قۇياش ئولتۇراق64كىۋادرات ئىككى ياتاق ئىككى مېھمانخانا ياخشى بېزەلگەن كىرىپلا ئولتاغدەك ئۆيي 365مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ .
2室2厅1卫 | 64㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 车位充足 小户型 现房
36.5
5703元/㎡