健康名苑有多套毛坯房,三室两厅,可按揭
3室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇健康路
39
3900元/㎡
天河花园 小区 90平 3室2厅 可以贷款 39.8万 تىيەنخې خۇۋايەن ئولتۇراق پەشتاقلىق بىنانىڭ تۆۋەن قەۋىتى 90平 3室 2厅 چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ 398 مىڭ
3室2厅1卫 | 90㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
39.8
4422元/㎡
万福家园黄金楼层毛坯房可以按揭
3室2厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇健康路
4000
363636元/㎡
出售 天元阳光丽景 5楼两室 拎包入住 面积85平 价格 30万 سەھەر قۇياش ئولتۇراق رايۇنى 5-قەۋەت 85پىڭفاڭ ئىككى ياتاق ئىككى مىھمانخانىلىق نورمال بېزەلگەن ئۆي سېتىلىدۇ 300مىڭ
2室2厅1卫 | 85㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇黄河路X314
30
3529元/㎡
新华公寓 毛坯房 87平 三室两厅一卫 28.8万 可以签一手房合同 一次性付款 有意者18095885586
3室2厅1卫 | 78.7㎡ | 朝北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市幸福东路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企 小户型 现房 花园洋房
28.8
3659元/㎡
鸿雁水景苑 电梯 124平黄金楼层 三室两厅一卫 精装 证件齐全 可以按揭 54.6万 有意者18095885586
3室2厅1卫 | 124㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市幸福东路
绿化率高 车位充足 品牌房企 小户型 现房
54.6
4403元/㎡
ھۈكۈمەت ئىچىدىكى فاڭگەنسۇ بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 127 فىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال ئۈچ ياتىقى ئۈچ يەردە بولغان قۇرۇلمىسى ناھايىتى ئوڭ ئۆي 540 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ شىجى بىڭشاڭ سەپلەپ بىرىدۇ
3室2厅1卫 | 127㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
54
4251元/㎡
🏠出售: 胜利城小区,两室两厅,报价64万,面积86平,带花园,家具家电齐全,拎包入住,八小学区房,看房电话15109076823
2室2厅1卫 | 86㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
64
7441元/㎡