更多条件 向上收起
金桥翡翠苑 جىنچاۋ فىنسىيۇەن شاۋچۇ 5-قەۋەت 110پىڭفاڭ ئۇچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 420مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 110㎡ | 0年建 |
金桥翡翠苑
42
3818元/㎡
僖源小区 中层 47平方 一室一厅 精装 家具齐全 可以按揭 售价23.5万 小砍价 شىيۇەن شاۋچۇ ئوتۇرا قەۋەت بىر ياتاق بىر زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم 47پىڭفاڭ باھادا 235 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
1室1厅1卫 | 47㎡ | 0年建 |
僖源温馨花园
23.5
5000元/㎡
鸿雁小区 中层94.11平方 两室两厅 精装 的房子出售43万 خۇڭيەن شىياۋچۈ ئوتتۇرا قەۋەت 94.11پىڭفاڭ 2ياتاق 2مېھمانخانىلىق چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي 430مىڭغا سىتىلىدۇ، بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 94.11㎡ | 0年建 |
鸿雁水景苑
45
4781元/㎡
胜利城122.34平方 三室两厅 68.5万 可以按揭,价格可以商量 شىڭلىچىڭ ئولتۇراق رايون 122.34كۇادىرات 3ياتاق 2زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 685مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ئوينى بانكا قەرىز قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 122.34㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
68.5
5599元/㎡
ساقاغۇ 2ئولتۇراق گاۋسىڭ 95پىڭفاڭ ئىككى ياتاق چىرايلق ئۆي كىلشىم باھادا 450مىڭغا سىتىلدۇ
2室2厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道五一南路
45
4736元/㎡
خۇڭيەن شاۋچۇي4قەۋەت105پىڭپاڭ ئالاھىدە بىزەلگەن ئۆي520منىڭ كىلىشىم باھادا سىتلدۇ ئۆينى ھەرۋاقىت كۆرگىلى بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 105㎡ | 0年建 |
鸿雁水景苑
52
4952元/㎡
公务员小区 115平米 三室两厅 精装 价格 52.8万 可以按揭 مەمۇرلار ئولتۇراق رايۇنى 115كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 528مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 115㎡ | 0年建 |
公务员小区
52.8
4591元/㎡
可租可售 金都景苑 三室两厅 108平 7楼 年租2万 押2000 售价:60万。
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
60
5555元/㎡