更多条件 向上收起
温馨家园 118平方 三室两厅 ‎‮具家‬‎齐全 ‎‮价售‬‎ 44万 可‎‮揭按以‬‎ ۋېنشىن ‏‭نەۇياج‬‏ 118 پىڭفاڭ ‏‭ىككىئ‬‏ ياتاق ئىككى زال ‏‭قىليارىچ‬‏ بېزەلگەن ئۆي ‏‭مشىلىك‬‏ باھادا 440 مىڭغا سېتىلىدۇ ‏‭اكناب‬‏ قەرز ‏‭اقشلىق‬‏ بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 118㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
44
3728元/㎡
ئالدىن 15مىڭ 金福大厦6楼70平方2室一厅,精装修,带家具家电33.5万,可以贷款 جىنفۇ داشا لىفىتلىك بىنا 6- قەۋەت 70پىڭفاڭ 2ياتاق 1زال نورمال بېزەلگەن كېنىشكسى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۆي335مىڭ يۇەنگە سېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 70㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
33.5
4785元/㎡
新天地 4楼 110.03平方 三室两厅一卫 家具家电齐全 有地下室 45万 地暖 可商量 可按揭 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى4-قەۋەت 110.03پىڭفاڭ 3ياتاق2 زاللىق ئۇي 450مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز قىلىشقا بۇلدۇ،
3室2厅1卫 | 110.03㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
45
4089元/㎡
水韵天城中层118平米,3室两厅两卫精装。76万可谈可以贷款 شۇيتىيەنچىڭ ئولتۇراق رايون ئوتتۇرا قەۋەت 118كۇۋادىرات 3 ياتاق ئىككى مىھمانخانا 2 تازلىق ئۆيى ياخشى بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 760مىڭ يۇنگە سېتىلىدۇ دەيكۇۋەن قىلغىلى بولىدۇ
3室2厅2卫 | 118㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
76
6440元/㎡
绿景家园小区 高层 132平房3室2厅2卫 精装修房 67万 يېشىلزار ئولتۇراق رايۇنى گاۋسىڭ قەۋەت 132پىڭفاڭ 3ياتاق ئىككى زال ئىسىل بېزەلگەن ئۆي670 مىڭغا جىددى سېتىلدۇ
3室2厅2卫 | 132㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
67
5075元/㎡
华鑫雅居 中层 86.9平方 两室两厅 62万 可商量 可以贷款 ياڭمىڭ مەكتەپ تەۋەلىكى خۇاشىن ياجۈ ئولتۇراق رايۇنى ئوتتۇرا قەۋەت 86.9پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال ئۆي 620مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ، بانكا قەرزىگە چۈشىدۇ.
2室2厅1卫 | 86.9㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
62
7134元/㎡
新华公寓5楼76.11平方两室两厅精装修的房子出售37万,一次性付款 شىنخۇۋا گوڭيۈ 5-قەۋەت 76.11پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 370مىڭغا سېتىلدۇ نەق پۇلغا سېتىلدۇ
2室2厅1卫 | 76.11㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
37
4861元/㎡
金天花园小区 80平米 两室两厅 精装 价格 31.8万 可以按揭 جىنتيەن گۈللۈكى ئولتۇراق رايونى 80كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 318مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 80㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
31.8
3975元/㎡