更多条件 向上收起
出售价 江南御小高层118.88平米,三室两厅两卫,家电齐全拎包入住,出售价82.8万 联系电话
3室2厅2卫 | 118.88㎡ | 南北通透 | 0年建 | 阿克苏地区 库车市
江南御 阿克苏地区库车市天山中路
82.8
6965元/㎡
金桥翡翠园112㎡,步梯五楼三室两厅,出售价37万
3室2厅1卫 | 112㎡ | 0年建 |
金桥翡翠苑
37
3303元/㎡
出售 丝路明珠,二楼,三室两厅一卫98.15平方,售价49万
3室2厅1卫 | 98.15㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇规划二路
49
4992元/㎡
华庭首付小区,139平,三室两厅两卫,电梯房中层 87万 خۇاتىڭ شوۋفۇ ئولتۇراق رايۇنى ئوتتۇر قەۋەت 139 پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال 2 تازىلىق ئۆيى بار ئىسىل بېسىلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 870 مىڭغا سېتىلىدۇ كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرز قىلىشقا بۇلىدۇ
3室2厅2卫 | 139㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
87
6258元/㎡
星光丽城小区1楼100平米,三室一厅,,售价52.5万 可以按揭。 شىڭگۇاڭ لىچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 1-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي525مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. MR
3室1厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
52.5
5250元/㎡
人民医‎院属家院‬‎ ناھيىلىك ‏‭اناخرۇتخۇد‬‏ ئائىلىكلەر ‏‭ىسۇرۇق‬‏ 4-قەۋەت 82‏‭تارىداۋۇك‬‏ 2ياتاق2‏‭از‬‏ ل ئىسىل ‏‭نەگلەزىب‬‏ ئۆي، ئەسلىھەلىرى بىلەن ‏‭پۇلۇشۇق‬‏ 365مىڭغا ‏‭ۇدلتىس‬‏ ئازىراق ‏‭مىشلىك‬‏ با،بانكا قەرىز قىلشقا ‏‭ۇدلۇب‬‏
2室2厅1卫 | 82㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
36.5
4451元/㎡
新天地小区1楼3室两厅 شىنتىيەندى ئولتىراق رايونى 1-قەۋەت 93پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال يېڭىدىن چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي 598مىڭ يۈەنگە سېتىلدۇ بانكا دەيكۈەن چۈشىدۇ 2012نىڭ
3室2厅1卫 | 93㎡ | 0年建 |
新天地小区
59.8
6430元/㎡
天康小区 85.26平米 两室两厅 精装 价格 36万 可以按揭 2-دوختۇرخانا يېنىدىكى تىيەنكاڭ ئولتۇراق رايۇنى 85.26كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 360مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 85.26㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
36
4222元/㎡