更多条件 向上收起
教育局家属院,太古里旁,3室2厅110‎‮房平‬‎44万元。 ‏‭پىرائام‬‏ ئىدارسىدى ‏‭ەلكىلىئائ‬‏ قورۇسى ‏‭ىنەي‬‏ تەيگۇلىنىڭ يېنىغا جايلاشقان 3‏‭قاتاي‬‏ 2زال 110‏‭ڭافڭىپ‬‏ 440مىڭ ‏‭ەگنەۇي‬‏ كىلىشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلىدۇ. 16609975141
3室2厅1卫 | 110㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
44
4000元/㎡
万福家园小区 电梯房 15楼 74平米 两室两厅 中装 价格38万 可以按揭 ۋەنفۇجايۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 15-قەۋەت 74كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 380مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
38
5135元/㎡
时尚小区 电梯
3室2厅1卫 | 116㎡ | 朝南 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天河路
49.9
4301元/㎡
公务员小区一楼85平方两室两厅 精装修的房子出售47万,可以贷款 مەمۇرىيلا ئولتۇراق رايۇنى 1-قەۋەت 85پىڭفاڭ ئىككى ياتاق ئىككى زال ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن 470مىڭ يۈەنگە كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 85㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
47
5529元/㎡
出售五洲大厦,三室两厅,精装修,电梯房,137平,黄金地段,南北通透,采光超级棒,69万,看房电话,15109076823
3室2厅1卫 | 137㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
69
5036元/㎡
出售 胜利城 多层电梯精装三室两厅 108平 ,售价65万 价格可聊
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
绿化率高 现房 花园洋房
65
6018元/㎡
金丝花园 电梯房104平方 3室2厅 带所有家具家电 46万 价格可以商量 可以按揭 جىنسى خۇايۈەن ئولتۇراق رايۇنى نىفەتلىك بىنا 104پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال نورمال بېزەلگەن ئۆي 460مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 104㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足 现房
46
4423元/㎡
智慧青年城,37万
3室2厅2卫 | 120㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市
37
3083元/㎡