更多条件 向上收起
天山路养路段3楼84方 2室2厅,‎精装37万,可以按揭。 تىيانشان ياڭلۇدەن 3-قەۋەت 2ياتاق 2زال 84پىڭفاڭ 370مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. MR
2室2厅1卫 | 84㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
37
4404元/㎡
胜利城122.34平方 三室两厅 68.5万 可以按揭,价格可以商量 شىڭلىچىڭ ئولتۇراق رايون 122.34كۇادىرات 3ياتاق 2زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئوي 685مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ ئوينى بانكا قەرىز قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 122.34㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
68
5558元/㎡
老公安居家属院 گوڭئەنجۈ ئولتۇراق رايۇنى 2-قەۋەت 98پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال يېڭدىن بېزەلگەن ئۆي بو كىلىشىم باھادا 448مىڭغا زىغىردەك كىلىشىم باھادا سېتىلدۇ خېڭتەي يىچىنىڭ يېنىدىكى ئولتۇراق
3室2厅1卫 | 98㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
44.8
4571元/㎡
天河新城小区,高层99平方 三室两厅 精装修 53万出售 。 تىيەنخې شىنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىغىتلىك بىنا، 99كۇۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى زاللىق ياخشى بىزەلگەن ئۆي 530مىڭغا سېتىلدۇ
3室2厅1卫 | 99㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
53
5353元/㎡
8-باشلانغۇچ مەكتەپ تەۋەلىكىدىن يوغان ئۆي ئالىمەن دىگەنلە شاش تۇرۇڭلا ۋۇجوۋ داسا 5-قەۋەت151پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال نورمال بېزەلگەن ئۆي 590مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلدۇ بانكا قەرزىگە بۇلدۇ 🏡五洲大厦5楼 151㎡,三室二厅 家具家电齐全 提前预约看房
3室2厅1卫 | 151㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
59
3907元/㎡
出售 时尚小区 电梯,三室两厅 116平 户型方正 明厨明卫 售价49.9万 价格可小刀
3室2厅1卫 | 116㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
绿化率高 车位充足 品牌房企 小户型 现房 花园洋房 优惠楼盘
49.9
4301元/㎡
万福家园小区 电梯房 15楼 74平米 两室两厅 中装 价格38万 可以按揭 ۋەنفۇجايۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 15-قەۋەت 74كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 380مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
38
5135元/㎡
惠民小区2期高层 5楼79平米 两室两厅简装 价格27.5万 。一次性付款。 خۇيمىن 2- ئولتۇراق لىفىتلىك بىنا 5-قەۋەت 79كۇۋادرات ئىككى ياتاق بىر زال تازىلىق ئۈينىڭ دەرىزىسى با ئاددى بىزەلگەن ئۆي 275 مىڭ يۈەنگە كىلشىم باھادا نەق سېتىلىدۇ. MR
2室2厅1卫 | 79㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
27.5
3481元/㎡