更多条件 向上收起
شىڭدا 3-قەۋەت 115كۇۋااىرات 3ياتاق ئاستىدىن ئىسسىيدىغان ، ۆي420مىڭ يۈەن كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ 鑫达小区 3楼 115平方 3室 2厅 精装 ,地暖, 可以按揭 42万
3室2厅1卫 | 115㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
42
3652元/㎡
丝路明珠小区1楼108平方三室两厅49.5万可以按揭 سىلىمىڭجۇ 1قەۋەت 108كۇۋادىرات 3ياتاق 2زاللىق ئۆي 495 مىڭ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
3室0厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
49.5
4583元/㎡
出售 东湖印象,四室两厅两卫,电梯房,面积153.4平方,售价119.8 满二唯一,
4室2厅2卫 | 154.4㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天山东路天山中路Z640
绿化率高 低密度 现房
119
7707元/㎡
财富中心,114平米 三室两厅一卫 57.6万 可商量 可按揭有钥匙🔑随时带看 بايلىق مەركىزىقەۋەت114پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال ئالاھىدە بېزەلگەن ئۆي 576مىڭ يۈەنگە سېتىلدۇ دەيكۈەن چۈشىدۇ
3室2厅1卫 | 114㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
57.6
5052元/㎡
华盛家高99平方3室1厅精装52万 可以按揭。 خۇاشىڭ جايۈۋەن لىفىتلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 99 پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق چىرايلىق ئۆي 520 مىڭغا جىددىي سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室1厅1卫 | 99㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
52
5252元/㎡
金都景苑小区,电梯房,底层,113平米,三室两厅一卫一厨,精装,67万,价格可以商量。 جىنىدۇ جىڭيۋەن ئولتۇراق رايونى لىفىتىلىك بىنا 113كۇۋادىرات 3ياتاق 2زال 1تازىلىق ئۈيى بار بولغان ئۆي 670مىڭ يۈئەن سېتىلدۇ، ئۆيىنىڭ رەسىمىيەتىلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلشقا بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 113㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
67
5929元/㎡
荷花苑小区 电梯房 5楼 110平米 三室两厅 简装价格 47万 可以按揭 خېخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 5-قەۋەت 110كۇۋادىرات ئۆچ ياتاق ئىككى نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 470 مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
47
4272元/㎡
星光丽城小区1楼100平米,三室一厅,,售价52.5万 可以按揭。 شىڭگۇاڭ لىچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 1-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي525مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. MR
3室1厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
52.5
5250元/㎡