更多条件 向上收起
白金华府小区11楼113平方3室2厅精装的房子出售59万可以商量, بەيجىن خۇافۇ ئولتۇراق رايۇنى113 پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن چىرايلىق ئۆيىمىز كىلشىم باھادا590 مىڭغا سېتىلىدۇ، كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 113㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足
59
5221元/㎡
出售水韵天城,三室两厅,118平,电梯房,精装修家具家电齐全,75万,东湖美景尽收眼底,南北通透,中间楼层,看房电话,15109076823
3室2厅1卫 | 118㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
75
6355元/㎡
🏠出售: 水韵天城,113.4平,三室两厅一卫,电梯小洋房,家具家电齐全,拎包入住,报价59万可谈,看房电话15109076823米
3室2厅1卫 | 113.4㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
59
5202元/㎡
江南御小区,125平电梯房,三室两厅两卫。看房电话18196035505
3室2厅2卫 | 125㎡ | 年建 | 库车 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
面议
جىنچاۋ ‏‭نەۇيىسيېف‬‏ ئولتۇراق 4- ‏‭تەۋەق‬‏ 101كۇۋادىرات ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ‏‭ىككىئ‬‏ زال ‏‭ىسىملۇرۇق‬‏ ئوڭ ‏‭قىليارىچ‬‏ بىزەلگەن ‏‭ەدزىكاپ‬‏ بىر يۇرۇش ئۆي 485‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلىدۇ بانكا ‏‭زرەق‬‏ قىلىشقا بۇلىدۇ ​15599775204
3室2厅1卫 | 100㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化东路
绿化率高 低密度 车位充足 小户型
48.5
4850元/㎡
出售鑫淼小区,两室两厅,86平,家具家电齐全拎包入住,十小书包房,38万,看房电话15109076823
2室2厅1卫 | 86㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
38
4418元/㎡
🏠出售: 阳光紫荆花园一期多层2楼(共6层),90平米,三室一厅,中等装修,阳明小学书包房,售价45万。看房电话15109076823
3室2厅1卫 | 90㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
45
5000元/㎡
出售白金华府四室两厅两卫,140平,豪华装修,黄金楼层,南北通透,学区房,家具家电齐全,拎包入住,报价88万,看房电话,15109076823
4室2厅0卫 | 140㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道胜利路
88
6285元/㎡