更多条件 向上收起
ما چىرايلىق ئۆينى ئېلىۋېلىڭ 泰和嘉苑 8楼 95平方 3室 1厅 正在装48万 可以按揭 تەيخې جىيايۈەن 8-قەۋەت 95كۇۋادىرات 3ياتاق 1زال چىرايلىق بىزەلگەن قۇرۇلمىسى ئوڭ كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي 480مىڭغا سېتىلىدۇ
3室1厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
48
5052元/㎡
天元阳光丽景3楼 64平 两室两厅 精装 拎包入住 可以按揭 36.5万 سەھەر قۇياش ئولتۇراق64كىۋادرات ئىككى ياتاق ئىككى مېھمانخانا ياخشى بېزەلگەن كىرىپلا ئولتاغدەك ئۆيي 365مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ .
2室2厅1卫 | 64㎡ | 0年建 |
天元·阳光丽景
36.5
5703元/㎡
شىنتيەندى ئولتۇراق رايونى6- قەۋەت 108 پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي350مىڭ كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ 新天地小区108 平方,35万 可以按揭
3室2厅1卫 | 108㎡ | 0年建 |
新天地小区
35
3240元/㎡
小公务员 11楼 115平 3室两厅一卫 精装 59万 可以按揭 گۇڭيەن شاۋچۈ گاۋسىڭ 11-قەۋەت 115پىڭفاڭ 3ياتاق2زال چىرايلىق بىزەلگەن قۇرۇلمىسى ئوڭ كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي 590مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 115㎡ | 0年建 |
公务员小区
59
5130元/㎡
大公务员 小区 电梯 10楼 118平方 三室两厅一卫 出售63万
3室2厅1卫 | 118㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路福鸿路
优惠楼盘
63
5338元/㎡
政府小区 3楼 76平方 35万 两室两厅一卫
2室2厅1卫 | 76㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路福鸿路
优惠楼盘
35
4605元/㎡
新天地 二楼 89平方 两室两厅一卫 精装修 44. 5万 ☎15309971870 ​
2室2厅1卫 | 89㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路福鸿路
44.5
5000元/㎡
杏花苑小区 2楼 72平方 两室两厅一卫 出售36万
2室2厅1卫 | 72㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路福鸿路
优惠楼盘
36
5000元/㎡