更多条件 向上收起
出售 东湖印象,四室两厅两卫,电梯房,面积153.4平方,售价119.8 满二唯一,
4室2厅2卫 | 153.4㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
119.8
7809元/㎡
天山三区 两室一厅一卫 82平方 售 28万 步梯 5楼 全款 伶包入住满五唯一
2室1厅1卫 | 82㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天河路
28
3414元/㎡
渭干河家属院 ‏‭ىرىبمائۇسلىزىق‬‏ ئائىلىكلەر ‏‭ىسۇرۇق‬‏ پەشتاقلىق ‏‭انىب‬‏ 3-قەۋەت 101‏‭ڭافڭىپ‬‏ 3 ياتاق 2‏‭لاز‬‏ چىرايلىق ‏‭پەزىب‬‏ ئادەم ‏‭پۇرۇتلوئ‬‏ باقمىغان ‏‭يۆئ‬‏ كىلىشىم ‏‭اداھاب‬‏ 430مىڭغا سىتىلىدۇ ‏‭اكناب‬‏ قەرز ‏‭اقشىلىق‬‏ بولىدۇ ئۆينى ‏‭تىقاۋرە
3室2厅1卫 | 101㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道福鸿路
绿化率高 低密度 现房
43
4257元/㎡
لاۋجىنچياۋ ھۆكۈمەت ئولتۇراق رايونىنىڭ 4-قەۋىتىدىكى 76 كىۋادرات مېتىر ئىككى ياتاق ئىككى زال، بىر تازىلىق ئۆيى يېڭى بېزەلگەن باھاسى350مىڭ يۈەن، ئۆينى ھەر ۋاقىت كۆرگىلى بولىدۇ 老金桥 政府小区 4楼 76平 两室两厅一卫 新装修 报价35万
2室2厅1卫 | 76㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇规划二路Y147
绿化率高 低密度 现房
35
4605元/㎡
东湖印象 中层 88平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭67万 دوڭخۇ يىنشاڭ 88پى ئوتتۇرا قەۋەت ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 670 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅0卫 | 88㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇皮浪村-萨喀古村公路Y656
绿化率高 低密度 车位充足
67
7613元/㎡
出售
2室2厅0卫 | 76.21㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
35.5
4658元/㎡
星光丽城小区1楼100平米,三室一厅,证齐全,售价52.5万 可以按揭。 شىڭگۇاڭ لىچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 1-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي525مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. 18109977627
3室1厅0卫 | 100㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇皮浪村-萨喀古村公路Y656
绿化率高 低密度 车位充足
52.5
5250元/㎡
渭干河家属院85平方2室2厅 出售28万 价格可以商量 可以按揭 ئۆگەن دەرياسى ئاىلىلىكلەر قورۇسى85 پىڭفاڭ. 2 ياتاق2 زال. ئۆيىمىز 280 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ.
2室2厅1卫 | 85㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
28
3294元/㎡