更多条件 向上收起
出售价 江南御小高层118.88平米,三室两厅两卫,家电齐全拎包入住,出售价82.8万 联系电话
3室2厅2卫 | 118.88㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
82.8
6965元/㎡
稀缺好房源,东湖印象楼王,四室两厅两卫,带地下室带车位,报价120万。
4室2厅2卫 | 154㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇长江路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企 现房
120
7792元/㎡
可租可售 金都景苑 三室两厅 108平 7楼 售价:60万。
3室2厅0卫 | 108㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
60
5555元/㎡
بەيشاڭ شاۋچۇ 45پىڭفاڭ بىر ياتاق بىر زاللىق ئوي 185مىڭغا سېتىلدۇ دەيكەن قىلىشقا بۇلدۇ 百商小区,45平方,一室一厅,18.5万,可以贷款,价格可以商量
1室1厅1卫 | 45㎡ | 0年建 |
百商城市花园
18.5
4111元/㎡
急售 金桥名苑小 80平方 2室 可按揭 出售价格: 37万 可以谈 随时看房 جىددىي سېتىلدۇ جىنچاۋ مىڭيۇەن ئولتۇراق رايۇنى قەۋەت 80كۇۋادىرات ئىككى ياتاق نورمال بىزەلگەن ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 370مىڭ كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزىگە بۇلدۇ ,🔑با، ھەرقانداق
2室2厅1卫 | 80㎡ | 0年建 |
金桥名苑小区
37
4625元/㎡
公务员小区 电梯房 128平米 三室两厅 精装 价格:57万 可以按揭 مەمۇرلار ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىناقەۋەت 128كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 570مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيتى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 128㎡ | 0年建 |
公务员小区
57
4453元/㎡
出售 阳光紫金花园 步梯6楼 三室2厅两卫 110平 售价42万
3室2厅1卫 | 110㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
42
3818元/㎡
شىڭگۇاڭ لىچڭ 74پىڭفاڭ، 2ياتاق، چىرايلىق ئۈي395مىڭغا سېتىلىدۇ دەيكۈەنگە چۈشىدۇ 星光丽城74平方,39.5万,可以按揭
2室1厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
39.5
5337元/㎡