更多条件 向上收起
天山三‬‎区5楼71平米2室2厅新‬‎‬‎装修33.5万出售 价格可以商量 可以按揭 تىيەنشەن 3-ئولتۇراق رايونى 71كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى مىھمانخانا يېڭىدىن چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 335مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق
2室2厅1卫 | 71㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
33.5
4718元/㎡
天河新 تىيەنخى شىنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى گاۋسىڭ 74كۇۋادرات 2ياتاق 1زال ياخشى بىزەلگەن ئۆي368مىڭغا سېتىلدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
36.8
4972元/㎡
龙泽苑小区四楼87平方两室两厅简装家电齐全,有立式空调,报价35万随时可以看房,价格可以谈,可以贷款 لۇڭزۇيەن شاۋچۈ 4-قەۋەت 87پىڭفاڭ 2ياتاق2زال نۇرمال بىزەلگەن قۇرۇلمىسى ئوڭ كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي 350مىڭغا سېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 87㎡ | 0年建 |
龙泽苑
35
4022元/㎡
健康名苑 98.96平 三室两厅一卫 精装 电梯 50万
3室2厅1卫 | 98.96㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市幸福东路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企 小户型 现房
50
5052元/㎡
三号小区 高电梯 中层 三室两厅,120.27平方,可以贷款,售价55万 ئالدىن 10 مىڭ تاپشۇسز ئۇچۇنىچى ئولتۇراق ئۇچ ياتاق ئىكىكى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 550 مىغڭا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 120㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 低密度 车位充足
55
4583元/㎡
بەيشاڭ شاۋچۇ ئالتۇن قەۋەت 44پىڭفاڭ 1ياتاق 1زال چىرايلىق بىزەلگەن كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدىغان ئۇي 240مىڭغا سېتىلىدۇ
1室1厅1卫 | 44㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
24
5454元/㎡
五一南路鸿雁水景楼层3楼82.29平方2室2厅精装修45万可以按揭: ۋۇيىنەنلۇ خۇڭيەن ئولتۇراق رايۇن پەشتاقلىق بىنا 3-قەۋەت 82.29كۇۋادىرات2ياتاق 2-زاللىق قورۇلمىس ئوڭ كۈن نۇرى ھاۋا ئۆتكۈزۈشچانلىقى ياخشى بولغان،بۇبىريۈرۈش كىلىشىم باھادا450مىڭ يۈەنگەسېتىلىدۇمەزكۇرئۆينىڭ رەسمىيەتلىرى تۇلۇق ب
2室2厅1卫 | 82.29㎡ | 0年建 |
鸿雁水景苑
45
5468元/㎡
天山三区90平米六楼,老客运站旁边,湖景房,全新装修,断桥铝门窗,两室两厅,家具家电空调冰箱齐!35万出售,价格可谈!密码锁随时看房! 联系电话17799973661
2室2厅1卫 | 90㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇文化东路
35
3888元/㎡