更多条件 向上收起
健康名苑 98.96平 三室两厅一卫 精装 电梯 50万
3室2厅1卫 | 98.96㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市幸福东路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企 小户型 现房
50
5052元/㎡
三号小区 高电梯 中层 三室两厅,120.27平方,可以贷款,售价55万 ئالدىن 10 مىڭ تاپشۇسز ئۇچۇنىچى ئولتۇراق ئۇچ ياتاق ئىكىكى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 550 مىغڭا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 120㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 低密度 车位充足
55
4583元/㎡
بەيشاڭ شاۋچۇ ئالتۇن قەۋەت 44پىڭفاڭ 1ياتاق 1زال چىرايلىق بىزەلگەن كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدىغان ئۇي 240مىڭغا سېتىلىدۇ
1室1厅1卫 | 44㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
24
5454元/㎡
五一南路鸿雁水景楼层3楼82.29平方2室2厅精装修45万可以按揭: ۋۇيىنەنلۇ خۇڭيەن ئولتۇراق رايۇن پەشتاقلىق بىنا 3-قەۋەت 82.29كۇۋادىرات2ياتاق 2-زاللىق قورۇلمىس ئوڭ كۈن نۇرى ھاۋا ئۆتكۈزۈشچانلىقى ياخشى بولغان،بۇبىريۈرۈش كىلىشىم باھادا450مىڭ يۈەنگەسېتىلىدۇمەزكۇرئۆينىڭ رەسمىيەتلىرى تۇلۇق ب
2室2厅1卫 | 82.29㎡ | 0年建 |
鸿雁水景苑
45
5468元/㎡
天山三区90平米六楼,老客运站旁边,湖景房,全新装修,断桥铝门窗,两室两厅,家具家电空调冰箱齐!35万出售,价格可谈!密码锁随时看房! 联系电话17799973661
2室2厅1卫 | 90㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇文化东路
35
3888元/㎡
百商小区 4楼 3室2厅 45万 可以按揭。 بەيشاڭ ئولتۇراق رايۇنى4- قەۋەت 114پىڭفاڭ 3 ياتاق 2زاللىق ئۆي 450 مىڭ يۈەن گە سېتىلىدۇ بانكا دەيكۈەن چۈشىدۇ
3室0厅1卫 | 114㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
45
3947元/㎡
​出售 新福小区 4楼 三室一厅 新装修 售价39万 17799973661 ​شىنفۇ شاۋچۈ پەلەمپەيلىك بىنا 4- قەۋەت،3ياتاق 1 زال ​ يېڭىدىن بېزەلگەن . ئوقۇتۇش تەۋەلىكى ئورنى ئالاھىدە ياخشى بولغان ئۆي 390مىڭ يۈئەنگە سېتىلىدۇ ھەم 16000 مىڭ يۈئەنگە ئىجارىگە بېرىلىدۇ ياجىڭ 2000 يۈئەن .
3室2厅1卫 | 80㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
低密度
39
4875元/㎡
公务员小区108平方两室两厅精装
2室2厅1卫 | 108㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路
52
4814元/㎡