更多条件 向上收起
绿景家园小区 高层 132平房3室2厅2卫 精装修房 67万 يېشىلزار ئولتۇراق رايۇنى گاۋسىڭ قەۋەت 132پىڭفاڭ 3ياتاق ئىككى زال ئىسىل بېزەلگەن ئۆي670 مىڭغا جىددى سېتىلدۇ
3室2厅2卫 | 132㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
67
5075元/㎡
绿景家园 127平方 电梯房 三室 两厅一卫 售价63万 可商量 可按揭 يېشىلزار ئولتۇراق رايۇنى، لىغىت بىنا 127كۇۋادىرات، 3 ياتاق 2 زال ئالاھىدە بېزەلگەن،ئۆي ، 630 مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ.بانكا قەرىزگە چۈشىدۇ
3室2厅1卫 | 127㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
63
4960元/㎡
塔云司 中层 两室两厅 63平方 精装 家具齐全 可以按揭 售价29万 تايۇنسىى ئولتۇراق رايون ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن63پىڭفاڭ ئۆي كىلىشم باھادا 290 مىغڭا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室1厅1卫 | 63㎡ | 0年建 |
塔运司
29
4603元/㎡
水韵天成 118平 3室2厅 75万 可商量 可按揭
3室2厅1卫 | 118㎡ | 0年建 |
水韵天城
75
6355元/㎡
丽景花园 113平方 3室2厅 36万 可以贷款 لىجىڭ گۈللۈكى ئولتۇراق رايونى، قەۋەت 3ياتاق 2 زال چىرايلىق ئۆيىمىز 360 مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ، كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 113㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
36
3185元/㎡
天山三区 两室一厅一卫 82平方 售 28万 步梯 5楼
2室1厅0卫 | 82㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
28
3414元/㎡
出售 东湖印象,四室两厅两卫,电梯房,面积153.4平方,售价119.8
4室2厅2卫 | 153.4㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
119.8
7809元/㎡
鑫淼小区 108平方39万 كۇچا فەندىيەننىڭ ئارقا تەرىپى 11-باشلانغۇچ 7-ئوتتۇرا مەكتەپ تەۋەلىكى شىنمىياۋ ئولتۇراق رايۇنى 108فىڭفاڭ قۇرۇلمىسى ناھايىتى ئوڭ. دەيكۈئەن قىلىشقا بولىدۇ. پۇلىسى390مىڭ كىلىشكىلى بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
39
3611元/㎡