更多条件 向上收起
鑫淼小区 2楼,41.52平米.一室一厅一卫,精装修,南北通透,售价23.6万,可按揭 شىنمىياۋ ئولتۇراق رايۇنى 2-قەۋەت 41.52كۇۋادىرات چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي23.6مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
1室1厅1卫 | 41.52㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
23.6
5684元/㎡
飞跃帝都会 23楼105平方3室2厅1卫 出售51万 价格可以商量 可以按揭 فېي يۈ دىدۇ خۇي شىياۋچۈ. 105 پىڭفاڭ. 3 ياتاق2 زال. چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز510 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ
3室2厅1卫 | 105㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
51
4857元/㎡
百商小区,多层,116平方 三室两厅 精装修 53万出售 。 بەيشاڭ ئولتۇراق رايۇنى پەشتاقلىق بىنا 116كۇۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي 530مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلدۇ
3室2厅1卫 | 116㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
53
4568元/㎡
鸿雁水景 106平。三室两厅 精装 拎包入住 双证齐全 可以按揭 57.5万 。 خوڭيۈەن ئۇلتۇراق 106كىۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى مېھمانخانا ياخشى بېزەلگەن ئۆي جىددىي 575مىڭ يۈەنگە سېتىلدۇ. MR
3室0厅1卫 | 106㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
57.5
5424元/㎡
1-ئولتۇراق رايۇن 104كوۋادرات 3‏‭قاتاي‬‏ 1زال 3-قەۋەت ‏‭قىليارىچ‬‏ ئۆي440‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلدۇ ‏‭اكناب‬‏ قەرزگە ‏‭ۇدىشۈچ‬‏ 1号小区104平米3楼的3室1厅44万,可以贷款
3室2厅1卫 | 104㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
44
4230元/㎡
国税局 家属院4楼 112‎‮方平‬‎ 3室2厅 ‎‮修装精‬‎39.8万 ‎‮以可‬‎贷款 دۆلەتلىك باش ‏‭رەلكىلىلىائ‬‏ قوروسى . ‏‭ىچنىتۆت‬‏ قەۋەت . ‏‭چۈئ‬‏ ياتاق ، ‏‭ىككىئ‬‏ مېھمانخانا . ‏‭قىليارىچ‬‏ بىر ‏‭شۈرۈي‬‏ ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قوشۇلۇپ . 398مىڭ يۈەنگە ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ دەيكۈئەن قىلىشقا ‏
3室0厅1卫 | 112㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
39.8
3553元/㎡
华庭首富 中层 精装 125平方 三室两厅两卫 家具齐全 可以按揭 售价73万 خۇۋاتىڭ شۇفۇ ئۇچ ياتاق ئىككى زال ئىككى تازلىق ئۆي 125 پىڭفاڭ چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 🏠كىلىشم باھادا 73 مىغڭا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ ئوتتۇرا قەۋەت
3室2厅1卫 | 125㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
73
5840元/㎡
شىڭگۇاڭ لىچڭ 74پىڭفاڭ، 2ياتاق، چىرايلىق ئۈي395مىڭغا سېتىلىدۇ دەيكۈەنگە چۈشىدۇ 星光丽城74平方,39.5万,可以贷款
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
39.5
5337元/㎡