更多条件 向上收起
正和家院 126平方 3室 72万 جىڭخىي جايۇەن لىفتلىك بىنا ئالتۇن قەۋەت 126كۇۋادىرات 3ياتاق 2زال ئۆي 720مىڭغا سىتلىدۇ ، بانكا قەىز قىلغلى بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 126㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
72
5714元/㎡
تىيەنخې شىنچىڭ ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايون 14-قەۋەت。 74پىڭفاڭ ئىككى ياتاق بىر زاللىق يېڭىدىن بىزەلگەن ئۆي 405مىڭ ‏‭ەگنەۈي‬‏ كىلشىم باھادا ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ بانكا قەرزىگە ‏‭ۇدىشۈچ‬‏ 天河新城 14楼 两室一厅 74‎方平‬‎40.5万 可以贷款
2室1厅0卫 | 74㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道长江路
绿化率高 低密度 车位充足
405
54729元/㎡
شىڭخۇايۈەن 3-قەۋەت 108كۇۋااىرات 3ياتاق بانكا قەرز قىلىشقا بولىدىغان ئۆي 520مىڭ يۈەن سېتىلىدۇ 杏花苑3楼108平方3室2厅1卫52万可以谈价格
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
52
4814元/㎡
东湖印象 中层 88平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭67万 دوڭخۇ يىنشاڭ 88پى ئوتتۇرا قەۋەت ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 670 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
67
7613元/㎡
公安局家属院 95平米,三室两厅一卫,精装,36万 可以商量 گوڭئەنجۈ ئائىللىكلە قوروسى 95 پىڭفاڭ 3 ياتاق 2 زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 360 مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
36
3789元/㎡
تىيەنخې شىنچىڭ ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايون 14-قەۋەت 74پىڭفاڭ ئىككى ياتاق بىر زاللىق يېڭىدىن بىزەلگەن ئۆي 405مىڭ ‏‭ەگنەۈي‬‏ كىلشىم باھادا ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ بانكا قەرزىگە ‏‭ۇدىشۈچ‬‏ 天河新城 14楼 两室一厅 74‎方平‬‎40.5万 可以贷款
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
40.5
5472元/㎡
新天地小区82平方,步梯2楼 两室两厅 出售价35万 价格还可以谈
2室2厅1卫 | 82㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天河路
35
4268元/㎡
新天地小区三室两厅5楼110平方 户型方正 卖46万
3室2厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天河路
46
4181元/㎡