更多条件 向上收起
星光丽城小区95平方‎层中‬‎3室1厅精装修55.5万 شىڭگۇاڭلىچېڭ ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايۇنى ئوتتۇرا ‏‭تەۋەق‬‏ 95كوۋادىرات 3ياتاقلىق ئىسىل ‏‭نەگلەزېب‬‏ ئۆي 555‏‭اغڭىم‬‏ كىلىشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلدۇ بانكاقەرزىگە چۈشىدۇ
3室1厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
55.5
5842元/㎡
新天地小区顶楼81平方2室2厅房子29万出售 شىن تىيەندى ئولتۇراق رايونى يۇقىرى قەۋەت 81پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال ئۆي كېلىشىم باھادا 290 مىڭغا سېتىلىدۇ. كىنىشكا رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ.
2室2厅1卫 | 81㎡ | 0年建 |
新天地小区
29
3580元/㎡
塔运司 小区 2楼 63平米 两室 两厅 精装 价格 29.3万 可以按揭 تاينسى ئولتۇراق 2-قەۋەت 63كۇۋادىرات 2ياتاق 2مىھمانخانا ئۇي 293مڭغا ستلدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 63㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
29.3
4650元/㎡
新天地小区 4楼 82平米 两室两厅 精装 价格 37万 可以按揭 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى 4-قەۋەت 82كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 370مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 82㎡ | 0年建 |
新天地小区
37
4512元/㎡
东方花园金层84.65平方2室2厅漂亮房子36万出售,可以按揭 دۇڭ فاڭ خۇئا يۈئەن. ئالتۇن قەۋەت 84.65 پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 360 مىڭغا سېتىلىدۇ، كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
2室2厅1卫 | 84.65㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
36
4252元/㎡
东湖印象 中层 88平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭67万 دوڭخۇ يىنشاڭ 88پى ئوتتۇرا قەۋەت ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 670 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
67
7613元/㎡
一号小区 3楼 86平方 2室1厅 报价39万 可以谈价 1-ئولتۇراق رايون 3 قەۋەت 86 پىڭفاڭ 2 ياتاق 1 زاللىق ئۆي كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
2室1厅1卫 | 86㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
39
4534元/㎡
塔云司 中层 两室两厅 63平方 精装 家具齐全 可以按揭 售价29万 تايۇنسىى ئولتۇراق رايون ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن63پىڭفاڭ ئۆي كىلىشم باھادا 290 مىغڭا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 63㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
29
4603元/㎡